ВМВ, в первую не было столько полков пехоты http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/Infanterieregimenter/IR473-R.htm
А от і ні. 473 піхотний полк входив до складу 241 піхотної дивізії (королівської саксонської), яка була сформована на початку 1917 р. та брала участь в боях на сході, в лютому 1918 р. перекинута на Західний фронт. https://de.wikipedia.org/wiki/241._Division_(11._Königlich_Sächsische) Набивка характерна для Першої світової, та й хіба 2 рота піхотних полків Вермахту була кулеметною? Болванка зразка 1916 р.