Кришка бочки

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Артания, 9 січ 2018.

  1. Артания

    Артания Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.083
    Тут десь в темі була суперечка, стосовно, МессершміТТ чи ДТ. Підскажіть, ця кришка від бочки з-під бензину, чиє маркування?! З пов.
     

    Images:

    DSCI0461.JPG
    UA soldier подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
    2. Жетон “Генеральное общество Макьевскихь сталелит. заводовь” 64х46 мм, матеріал мідь. Все на фото.
      2500 грн.
    3. Диаметр 41 мм, тяжелый металл (латунь/бронза), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочт...
      8000 грн.
    4. В коллекцию. Австро-Венгрия.
      55 грн.
    5. 65 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.507
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп

    Images:

    post-10184-0-78013500-1387531730 (1).jpg
    Останнє редагування: 9 січ 2018
    TarASha, UA soldier, Малежкин та 2 іншим подобається це.
  4. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.137
    Адреса:
    г. Киев
    Совершенно верно - бочка для топлива Вермахт, производитель Schmid ts.
    Вот так выглядела с двух сторон.

    А к "той" теме отношения не имеет :D
     

    Images:

    20120913_151717.jpg
    20120913_151746.jpg
    Миша-Клад, Pyro, TarASha та 6 іншим подобається це.