Будні і побут копаря

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Oprishok, 29 лют 2012.

  1. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    консерватор, Боб67, гринго80 та 4 іншим подобається це.
    1. Выпуск 2005 год В отличном рабочем состоянии. Неприхотлива к пулькам ( точно стреляет бюджетными шер...
      9500 грн.
    2. Рукоятка с бобровым хвостом на мр 654к 20-28 серии только под широкую рамку. Так же подходит на ПММ...
      400 грн.
    3. Ложе до пневматичної гвинтівки AN500 (Gamo) (без затильника) Також для саморобок, арбалетів, реконст...
      550 грн.
    4. Новий Клапан в зборі, до пневматичної лінійки , пістолетів АНіКС. Без встановлення та експлуатацій
      950 грн.
    5. Супер стан все блищить ,червоний частково зіп, заводська доробка з бойового Пм.Нарізний ствол під к...
      30000 грн.
  2. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    Може і собі почати метал збирати...Але як його з лісу тягать? На горбу 15 км нести нереально...
     
    Саня ZP.UA, Боб67, Topaz81 та 4 іншим подобається це.
  3. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    та я і заїхавби просто так в гості,жінка ше і питала чи заїжджатимеш,то по дорозі додому взяв ще пасажирів-злих...:mad:;):beer:
     
    консерватор, Topaz81, Бек та 3 іншим подобається це.
  4. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Таки зіпюсь. Мабуть пан Б має таки план устранить конкурента по копу;) Ваша рибка таки тане в роті:smile_12::beer:
     

    Images:

    151447325415218864155.jpg
  5. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    курку покійну не треба ракам?-свіжак!:D
     
    консерватор, гринго80, G613D та 2 іншим подобається це.
  6. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Ні дякую від мняса в них вода портиться;)
     
    консерватор, G613D, slawuta5 та ще 1-му подобається це.
  7. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    Відкрив і я вже старопрамен пшеничний :)
    [​IMG]
     
    Саня ZP.UA, консерватор, Бек та 5 іншим подобається це.
  8. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    значить піде курочка до лисички на приманку:)
     
    консерватор, Grifon 88, гринго80 та 4 іншим подобається це.
  9. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    То Ви просто не пробували)))) Несеш тількі крехчеш. А як треба то навіть і біжиш з отим звлізяччам.
     
    Саня ZP.UA, консерватор, Боб67 та 7 іншим подобається це.
  10. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    З вечіром будьте здорові! За бортом +10 ранішній туман переїшов у мряку, а під обід випогодилось. Копати не можно, будем на ліси перекидатись.:cool:
     
    Саня ZP.UA, консерватор, Бек та 9 іншим подобається це.
  11. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна
    Краще порубайте та вкиньте в карєр киньте будуть раки на літо здорові:beer:
     
  12. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    Знаю де траки прикопані,може колись наберусь сили та спробую прокряхтіти.
    А так то завтра планую коп під узваром!
    Як погода буде то 100%
    Узвар готовий,йолка сіяє,тиждень вихідного взяв,так що покопаю!
     
  13. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    А чому не можно?
     
    Саня ZP.UA та Topaz81 подобається це.
  14. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    Багнюка на ріллі. Соватись ні як не можно.
     
    Саня ZP.UA, консерватор, casio та 6 іншим подобається це.
  15. hudojnikhg9612

    hudojnikhg9612 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.681
    Адреса:
    Черкаси обл
    метал це заробіток,а коп вже зараз в убиток ,тіки не у всих і не завжди!;):beer:
     
  16. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    251
    Повідомлення:
    5.812
    Адреса:
    Ненька Україна

    Images:

    1514474413195607764768.jpg
    Саня ZP.UA, консерватор, Боб67 та 7 іншим подобається це.
  17. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    А,просто не зрозумів,а мені в лісі пре копати,як місце з хабарком,то взагалі сила!
    Ось тільки це в основному по війні.
     
    Саня ZP.UA, hudojnikhg9612, Topaz81 та 3 іншим подобається це.
  18. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    МАЛО ІНГРИДІЄНТІВ, щось Ви не дорозказуєте, там ще мінімум три-чотири трави повинно буть… і тегой…чорнобривці то від поносу
     
  19. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    В нас степи все розоране. Лісу майже нема. Всі ніштякові міста зараз недоступні.
     
    Саня ZP.UA, консерватор, casio та 5 іншим подобається це.
  20. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    Дякую камраде,але мясо не їм взагалі ,рибку дозволяю і то по святах.
    На дієті сижу бо срака в 120 кг була!
    Скинув вже на 87 :)
     
    Саня ZP.UA, Боб67, casio та 6 іншим подобається це.
  21. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    5.601
    Адреса:
    E40
    угу, зараз саме та погода))

    «
    - у новорічну ніч ми кататимемся на санчатах!
    - а якщо снігу не буде?
    - ну це нас засмутить…але не зупинить!
    »
     
    Саня ZP.UA, консерватор, Боб67 та 7 іншим подобається це.
  22. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    А Ви самі звідки?
     
    hudojnikhg9612 подобається це.
  23. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    Я не маю постійного місця проживання.
    Де направить доля там і живу!
     
    консерватор, Боб67, hudojnikhg9612 та 2 іншим подобається це.
  24. unkers87

    unkers87 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    27
    Повідомлення:
    2.439
    Адреса:
    Украина
    Панове вирішив напродати оцей агрегат до макса. Як правільно назвати та куда виставити? 1.PNG 2.PNG 3.PNG
     
    Саня ZP.UA, консерватор, SOTNIC та 4 іншим подобається це.
  25. Flat Earth

    Flat Earth Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Федеративные Штаты Микронезии
    Зараз пустовато на форумі,мабуть по корпоративам горілку шмалять,або на копі :))))
     
    Саня ZP.UA, hudojnikhg9612, Topaz81 та ще 1-му подобається це.