От чего запчасть.

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем 19Бродяга72, 25 гру 2017.

  1. 19Бродяга72

    19Бродяга72 Oberfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1585
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3.187
    Повідомлення:
    638
    Адреса:
    Полтавщина
    Добрый вечер.Вылезла такая железка.Может кто знает от чего.
    Спасибо.
     

    Images:

    DSC02507.JPG
    DSC02508.JPG
    DSC02509.JPG
    DSC02510.JPG
    DSC02511.JPG
    DSC02512.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    2. Все, як на фото. У цілком робочому стані. Є клейма.
      1680 грн.
    3. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2000 грн.
    4. Оригінал . Коп. Ігольниця у вигляді слуги-негра, що розриває собі на грудях камзол та ніби каже нам...
      485 грн.
    5. Німецькі олов'яні солдатики виготовлені під час ПСВ. Тема: Французька піхота. Розфарбовані вруч...
      1200 грн.
  3. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    добрый вечер.в Кировограде был(да и сейчас есть) завод Красная звезда,делал сельхозтехнику,в частности тракторные сеялки.Возможно,от нее.
     
    valerka, Aleksandr-novichek, БЛК та ще 1-му подобається це.
  4. 19Бродяга72

    19Бродяга72 Oberfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1585
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3.187
    Повідомлення:
    638
    Адреса:
    Полтавщина
    Спасибо.:beer:
     
    forencic подобається це.