Редкая полевая форма СССР

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Dr.Ganz, 23 гру 2017.

  1. Dr.Ganz

    Dr.Ganz Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    110
    Лоти
      на продажу:
    306
      продані:
    247
    Повідомлення:
    14.250
    Всем добрый день!

    Прошу определить довольно редкий комплект (китель\
    брюки) полевой офицерской
    формы, 1988 г. СССР.
    Материал - "песочка",
    новая, складское хранение,в
    употреблении не была.

    Благодарю за ответы.
     

    Images:

    DSC02558.JPG
    DSC02562.JPG
    DSC02559.JPG
    DSC02560.JPG
    DSC02561.JPG
    Bakay та NALSUR подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Лот один на 9 шт. - верхний ряд 5шт. на фото (гербовые и с клеймами изготовителей), нижний ряд - 4шт...
      300 грн.
    2. Диаметр 25 мм, позолота (жёлтый приборный цвет), фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпо...
      370 грн.
    3. Лот різних гудзиків. Стан і кількість по фото. Не чистив.
      255 грн.
    4. Редкое исполнение, кожаная поверхность двух сторон, диаметр 25 мм Пересылка Укрпочтой или Новой Почт...
      200 грн.
    5. вещи скифов и руской империи 15 речей
      40 грн.
  3. kamenec

    kamenec Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    2.075
    Цвет - песочка, материал - стекляшка. И где мы в таких ходили?
     
    Dr.Ganz подобається це.
  4. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Я впевнений.що це технічна форма для чергових змін військ ППО.РВСН та військово космічних сил часів СРСР.Саме таку форму носили під час чергувань офіцери моєї військової частини на Далекому сході в кінці 90 років.де я проходив службу саме в космічних частинах МО СРСР.Дещо подібну форму.але кріпленнями для погон носили і солдати та сержанти.коли заступали на бойове чергування..Відмінність форми від офіцерської була в тому.що у офіцерів погони були у вигляді хлястиків та гудзики захисного кольору .у нас звичайні. Крій був ідентичний.Штяни прямі.до них видавали в літню пору сандалі.Ми називали її дєжурка.носили таку форму з задоволенням.над кишенею вказувався номер бойового посту.У офіцерського комплекту колір був дещо світліший.типу хакі.у солдатському варіанті колір був більш зеленуватого відтінку.Тому на вказаних фото офіцерський варіант технічної форми для бойових чергувань..Свій комплект я привіз додому.:D
     
    Останнє редагування: 23 гру 2017
    SLAYER13, Dr.Ganz, Bakay та ще 1-му подобається це.
  5. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Я впевнений.що гудзики на формі ПЛАСТМАСОВІ..Правильно? Пояс куртки теж на гудзиках?Я впевнений.що це саме та форма.про яку я описав вище.Клапани кишень саме такі.Зірки просто в клапан погону вкручували.погон стандартний не носили.Форма ця видавалась саме в кінці 90 років.Ходити в ній було престижно.не всім її видавали.Носили ВИКЛЮЧНО під час бойових чергувань на технічних засобах військової частини та виключно на технічній зоні.В казармі форму не носили.Кожен мав свій комплект.який зберігався в приміщеннях станцій.вузлів.пунктів.Рід війск на коміру у вигляді емблем не вказувався.
     
    Останнє редагування: 23 гру 2017
    Bakay та Dr.Ganz подобається це.
  6. vph71

    vph71 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    104
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    226
    Повідомлення:
    2.764
    Адреса:
    черниговская область
    [​IMG]не она?Фото называется системы и средства связи рвсн.Где то читал что это дежурная форма.
     
    Dr.Ganz та NALSUR подобається це.
  7. Dr.Ganz

    Dr.Ganz Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    110
    Лоти
      на продажу:
    306
      продані:
    247
    Повідомлення:
    14.250
    Добрый день!

    Большое спасибо за предоставленные ответы, - и на фото и по описанию - это именно такая форма, благодарю!:beer:

    П.С. Как я понимаю, с этой формой носилась обычная офицерская пилотка с красными кантами?
     

    Images:

    DSC02221.JPG
    NALSUR подобається це.
  8. NALSUR

    NALSUR Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    37
    Повідомлення:
    3.521
    Адреса:
    СМТ.Клевань. Рівненська обл.
    Головний убір носили вкрай рідко.Оскільки перебували в приміщеннях.то необхідності в цьому не було.Кант був відповідно до роду військ.у нас голубий.Не памятаю шикувань в такій формі.Оскільки це форма для так би мовити внутрішнього вжитку.тому її одягали виключно на час чергувань.та й то не завжди.В питанні носіння форми на чергування у нас були досить вільні можливості.як для офіцерів так і солдат та сержантів.Я наприклад влітку носив під час чергувань офіцерську сорочку з коротким рукавом.брюкі від дєжурки.Зауважень не мав.Деякі офіцери на станціях та постах перебували в спортивних костюмах.Оскільки доступ до засобів звязку був доволі обмеженим. перевірки не проводились то правила носіння одягу залежали виключно від військовослужбовців та сезону року..Так було в часи моєї служби.за інших не скажу.
     
    Dr.Ganz та vph71 подобається це.