Что это такое???

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Klaus12234, 24 лис 2017.

  1. Klaus12234

    Klaus12234 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    1.147
    Адреса:
    Запорожье
    Добрый вечер подскажите пожалуйста что это такое заранее благодарю
     

    Images:

    6B156554-6E62-4513-A771-8B0B0A2DAA4D.jpeg
    2DFA6B53-A0F1-4221-A124-83A5642F30FC.jpeg
    993B961E-B3DE-47CC-A33E-A1374115284F.jpeg
    EBB556E3-7F71-4A8C-A27A-7F7BE5286498.jpeg
    E7A5EBBB-1CCD-49FF-82B2-BEA3E6ED92DF.jpeg
    95F26F77-33E2-40C7-A7B5-21152BE0D147.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Предложу жетон 3йРейх,пустой
      200 грн.
    2. Предложу половинку жетона связист 3й Рейх
      600 грн.
    3. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    4. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    5. До вашої уваги жетон штабний артилерист вермахту https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/A...
      1950 грн.
  3. san74

    san74 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Украина. Киев
    переноска для гранат м 39( один из вариантов)
     

    Images:

    m 39.jpg
    Bakhmach та forencic подобається це.
  4. Klaus12234

    Klaus12234 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    1.147
    Адреса:
    Запорожье
    Спасибо
     
  5. wr1

    wr1 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Беларусь, Минск
    Приветствую!
    Прошу извинить за запоздалый ответ это у Вас полки под элементы питания к радиостанции.
    IMG_1126.JPG IMG_1219.JPG s2081102.jpg 5290100.jpg
     
    ded72, votaga, san74 та 3 іншим подобається це.