Будні і побут копаря

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Oprishok, 29 фев 2012.

  1. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Та я ж не геть із села, і маляси в нас ніц нема. Це в Капітанівці є цукровий завод і маляса то там мать і гнали тую малясуху, а в нас звичайну самогонку із цукру гнали.
     
    hudojnikhg9612, unkers87, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. OEM719 — це багаточастотний, зворотно сумісний приймач Глобальної навігаційної супутникової системи...
      8000 грн.
    2. (в наличии 13 шт.)
      Портативний пригнічувач GPS GLONASS Глушилка портативна підключається USB порту, блокує GPS сигнали...
      440 грн.
    3. NovAtel OEM719 Многочастотный приемник GNSS OEM719 это многочастотный обратный приемник GNSS...
      11250 грн.
    4. (в наличии 20 шт.)
      Глушилка GPS Глонасс для авто в прикурювач 12-24V для вантажних і легкових автомобілів​ Опис:...
      420 грн.
    5. JYT-1260B – Портативний багатоканальний глушник мобільного зв’язку 2G, 3G, 4G, 5G, Wi-Fi, GPS, LoJac...
      16900 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та ну. хто ж її крім пяниць пив? то було не гонорово пити зосю, вони хоч і змінили під кінець технологію та почали рекляму що вона не тілько стала смачніше та міцніше але і дуже корисна для здоровя але старі звички не перебороли і її майже ніхто не купляв в нас
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 2 другим нравится это.
  4. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Ми не допивали той хуз тай всі діла.
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 2 другим нравится это.
  5. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    hudojnikhg9612 и Саня ZP.UA нравится это.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    та я теж з міста але малясуху можна було відшукати у кожному кутку повіта бо ми у повіті мали свій цукрозавод, який і по ці пори ісправно працює та несе населенню солодке життя
     
  7. Боб67

    Боб67 Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Сообщения:
    1.260
    Адрес:
    Вол.Вол.
    Точно як у нас....на розі біля клюбу була колонка з чугунію...халявне запивайло.:beer:

    У вас який завод,наш Вол.Вол.випускав ще аромат садів ,золоту осінь,ренет перцевий і ще якийсь козацький напій.Я був дуже здивований коли в москві на вднх в павільоні вина знайшов рідну продукцію!:eek::D:beer:
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 4 другим нравится это.
  8. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Зрівняв, у тебе місто трохи менше ніж губернія то і був вибір товарів, а в нас шо місцевий концервний завод вигнав те і пили.
     
  9. Bil UA

    Bil UA Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    186
    Адрес:
    Україна
    Хто пив ? А в пивній бочці на розлив в центрі біля школи і рідкий старшокласник доживав до третього уроку ітаке колись було....
     
  10. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Ми передачки будем Вам носити,чай,праніки,приму,пан% цукор,в нього його є:rolleyes:
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 2 другим нравится это.
  11. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    Від тебе Приютівський цукровий завод за кільки км? Десь за 5км не більше, бував я в тій Приютівці на хрестинах, то ледь не вмер на другий день від тих гулянок. А від нас Капітанівський цукровий завод десь за 15км не менше то і тої маляси масово в нас не було.
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 3 другим нравится это.
  12. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    А дають довбати оту гидоту в бочках з мелясою з якої женуть ще більшу гидоту??
     
    hudojnikhg9612, ejnalej и ribbentrop нравится это.
  13. Grifon 88

    Grifon 88 Oberfeldwebel

    Сообщения:
    382
    Адрес:
    Україна Ішкуза Пантікапа
    мудрі б викотили максима :D
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 2 другим нравится это.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    в нас такого небуло. в нас порядок бил. а нє то шо січас. отакоєот
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 2 другим нравится это.
  15. ribbentrop

    ribbentrop Oberst

    8217608581_24cb603518_b.jpg
    У нас в вясковых магазінах перадаецца і зараз вось такія цудоўныя напоі... Белсельгасхарч вырабляе.. Так што у каго
    настальгія, вышлю поштаю за грубыя грошы
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    таке. звідки в мене той цукор якщо я не працюю на цукрозаводі.
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и ещё 1-му нравится это.
  17. Дядя Льоша

    Дядя Льоша Oberschütze

    Сообщения:
    12
    Адрес:
    портове містечко в давнину
    То тому так бо у Вас не саме бідне село. З сахару гнали в багатих селах. а ті села що і на сахар незмогли заробить або в всіх селах скнари що жалкували кошт на сахар гнали з малясу ПІЙЛО. відстій ще той відрижку чуть за кілометри
     
    hudojnikhg9612, unkers87, Саня ZP.UA и 3 другим нравится это.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    так отож. мені і досі цікаво чого з нашого міста губернське не зробили замість теперешнього кропивницького
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, ejnalej и 2 другим нравится это.
  19. Bil UA

    Bil UA Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Сообщения:
    186
    Адрес:
    Україна
    ще з дражже кольорового гнали це коли вже цукор в дефІциті був
     
    hudojnikhg9612, Саня ZP.UA, NIA и 3 другим нравится это.
  20. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Сообщения:
    4.865
    Адрес:
    Слобожанщина.
    А ви що не заробили сьогодні??Ви ж цукровому працівнику паркан лагодили!
     
    hudojnikhg9612, unkers87, Саня ZP.UA и 5 другим нравится это.
  21. KUNDLER

    KUNDLER General-major

    Сообщения:
    5.095

    панове - а чи не час нам переходити з нашим підрям в сусідню тєму про аноністів-алкоголіків ?
     
    hudojnikhg9612, unkers87, Саня ZP.UA и 4 другим нравится это.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    от бач який ти обізнаний, а прикидався темним. там ще вузлова станція поряд, і як переїхав міст через річку то праворуч від того міста до річки за три хати мій дід з бабою по батькові жили і я там вчився плявати. верніш батько мене вкинув у річку і я бачив де берег то плив у той бік та плякав бо оявся втопитись. від того часу я вмію плявати, а було мені тоді роки три чи чотири. так що сусіде ти побував на малій малій батьківщині як то кажуть. отже можеш цим дуже пишатись та не з ким відтепер не вітатись на праці. тобі можна.
     
  23. Set Izengrimm

    Set Izengrimm Schütze

    Сообщения:
    15.902
    Адрес:
    Чорний Вігвам
    Дивлюсь серіал "Менталіст".

    Зараз показали невеличку каліфорнійську клуню тамтешнього пана К:)

    The.Mentalist.S06E03.HDTV.x264-LOL[(028185)2017-12-17-21-50-37].JPG The.Mentalist.S06E03.HDTV.x264-LOL[(028601)2017-12-17-21-52-26].JPG
     
    Unnamed Player, vovc2301, hudojnikhg9612 и 11 другим нравится это.
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    таке. з цукру для себе а на продаж малясуха та і так поціновувачи цієї амброзії траплялись серед селян. отакоєот
     
    hudojnikhg9612, ejnalej, ribbentrop и ещё 1-му нравится это.
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    Сообщения:
    33.197
    Адрес:
    від Сяну до Дону
    то і що з того? він жеж не начальником працює та і потім якщо я цукру в нього візьму то як мені допомога буде тре то він теж плятню вимагатиме. а це неподобство.
     
  26. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    9.623
    Адрес:
    безмежні поля рапсу
    І назви теж із гумором. Особливо "весела карусель" та "політ" чи "калейдоскоп" :smile_12:
    Бо у вас було багацько ненадійного контінгенту - шахтарі.