Часы "Молния" - Волки

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Hammaren, 17 гру 2017.

  1. Hammaren

    Hammaren Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Украина г.Херсон
    Подскажите пожалуйста, стоит ли сей девайс чего нибудь ?

    Часы "Молния" - Волки. Походу, нуждаются в ремонте. Не заводятся ( Вместо завода - переводятся стрелки ) Начинают идти - если потрясти, а потом останавливаются. Отсутствует кольцо с цепочкой.
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Німецька трубка. Не курена!
      400 грн.
    3. Мундштук вінтажний виробництва Франціі Всередину можна покласти фільтр. Як новий.
      350 грн.
    4. Німецький армійський ліхтарик ZEILER. Карболіт. Дуже добрий колекційний стан!
      3500 грн.
    5. Стан по фото. Рідкісний екземпляр в тематичну колекцію! Можливо робочий, не перевіряв. Додаткова інф...
      1250 грн.
  3. Толык

    Толык Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    1.603
    Адреса:
    Полісся
    Бита вісь баланса. Фото механізма?
     
  4. Сан Саныч 2

    Сан Саныч 2 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    52
    Повідомлення:
    5.640
    Адреса:
    Запорожье
  5. Hammaren

    Hammaren Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Украина г.Херсон
    Вот что получилось заснять на мою "мыльницу" :confused:

    [​IMG]
     
  6. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    1.720
    Адреса:
    Dnipro
    Рабочие с цепочкой реально продаются до 350грн... а ваши только аукцион оценит. С уважением.
     
    Hammaren подобається це.
  7. Doctor-vich

    Doctor-vich General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    73
    Повідомлення:
    8.228
    Адреса:
    Країна покращень
    Не заводятся, дешевле 200 грн.
    На аукцион, не важно со скольких, хоть с гривны.
     
    Hammaren подобається це.