Герб СССР от чего ?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем leonsf, 17 гру 2017.

  1. leonsf

    leonsf Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    425
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    865
    Повідомлення:
    12.604
    Адреса:
    Nikolaev, Ukraine
    Добрый ,всем ,день! Попался вот такой герб СССР. Подскажите ,пожалуйста, кто в теме ,от чего он может быть.Материал -бакелит.Размер 50 Х 48 мм. С уважением. IMG_3045.JPG IMG_3046.JPG IMG_3047.JPG IMG_3048.JPG
     
    Woldemar M. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Все на фото. Материал: латунь. Размер боченочка длинна 8 см., диаметр 7 см. Советская агитационная к...
      1400 грн.
    2. Німецькі сонцезахисні окуляри. На одній дужці пошкоджене кріплення (на фото), тримається добре, але...
      600 грн.
    3. Все, як на фото. Рідкісний предмет в колекцію!
      950 грн.
    4. Католицький медальйон, іконка.
      70 грн.
    5. (в наявності 4 шт.)
      Німецький армійський бинт.
      400 грн.
  3. votaga

    votaga General-leutnant

    Повідомлення:
    30.360
    Почта
     
    Hun80, Killer-Igel, Star64 та 6 іншим подобається це.
  4. leonsf

    leonsf Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    425
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    865
    Повідомлення:
    12.604
    Адреса:
    Nikolaev, Ukraine
    Точно!Думаю что-то знакомое!Точно ,от почтового ящика,спасибо :beer:
     
    votaga подобається це.
  5. Хейль

    Хейль General-major

    Повідомлення:
    6.310
    Адреса:
    Україна
    Герб выпуска не позднее 1956 года (16 лент в гербе).
     
    votaga, Star64, TarASha та 3 іншим подобається це.