Конструктор ППШ (кожух і приклад). Балаклія. 1942 рік

Тема в разделе "Скільки коштує?", создана пользователем Sabaton, 5 дек 2017.

  1. Sabaton

    Sabaton Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Ненька Україна
    Від чудового балаклійського макету ППШ 1942 року з прицільною планкою лишились приклад і кожух. Все на одному номері.
    Прошу підказати по ціні хто стикався з аналогічним.
    В подальшому буду продавати.

    hhp41.JPG
     

    Изображения:

    hhp43.JPG
    hhp46.JPG
    pph44.JPG
    pph47.JPG
    pph48.JPG
    Коваль-Kovalchuk, Star64, Alekss777 и 5 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Знак, накладка. 47 піхотна дивізія США. Матеріал олов'яниста в бронза.
      500 грн.
    2. Орел от пикеля - копанный
      300 грн.
    3. Коп . 3 буквы с погон российского императорского солдата , детали подбородочного ремешка , дукач...
      280 грн.
    4. Крыло от орла на пикель- копанное
      250 грн.
    5. Горіх на пілотку МВС СРСР,жіночу,стан гарний.
      150 грн.
  3. Сергей888

    Сергей888 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    20
    Сообщения:
    227
    Адрес:
    украина
    будете продавать дайте ссылочку !!!с ув!
     
    Sabaton нравится это.
  4. Fairness

    Fairness Feldwebel

    Сообщения:
    210
    не меньше 2500 гринов
     
    Sabaton и Алтын - ниК нравится это.
  5. Mauser4

    Mauser4 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    88
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    157
    Сообщения:
    412
    Адрес:
    Город герой
    низ в более поздней модели (ушастый)
     
    Oktopus и SergiyPSM нравится это.
  6. Алекс39

    Алекс39 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    48
    Сообщения:
    586
    Адрес:
    172 i.r
    Согласен, низ 100% не от него. Выставьте на аук. с 500 грн. и он свое наберет.
     
  7. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    127
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    217
    Сообщения:
    2.006
    Адрес:
    Київ
    Доброго, низ от него 100%, и не впервые вижу 42й с таким низом., я бы оценил ОТ 3500 гр. и ++ желающие будут ..

    upload_2017-12-6_10-38-44.png
     
    Sabaton нравится это.
  8. Справжній

    Справжній Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    140
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    334
    а хіба нагель в прикладі був з 1942?
     
  9. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Сообщения:
    6.080
    Адрес:
    Україна
    є така думка, що нагель це вже післяарсенальний ремонт
    був у мене ППШ США по 45 році так от там нагеля не було, і відповідно там, його ніхто не перебирав , що було із ящиків продавали
    по ціні 2500 +
     
    Sabaton нравится это.
  10. Справжній

    Справжній Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    140
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    334
    та я вкурсі, що нагель то післявоєнний тюнінг, але плакат якийсь непевний... 1942-1946 і з нагелем...
     
    Ингвард123 и Shved_21 нравится это.
  11. Ингвард123

    Ингвард123 Schütze

    Сообщения:
    14
    Адрес:
    Львов
    Будеш прод дай ссилку з повагою.
     
    Коваль-Kovalchuk нравится это.
  12. vgvg4

    vgvg4 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    -2
    Отзывов:
    197
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    403
    Сообщения:
    3.394
    Sabaton нравится это.