Вітаю камараден. Сьогодні собі взяв цацку...просто гарний предмет. Цікаво що то було? Вперше таке бачу. З пов
Ага треба шукати комплект. Або віддавати кому треба для комплекту. Ручку зроблю, а кришку і лапи треба шукати. Мож хто має? Пишіть. З пов
Если пользовать по-прямому...то можно самому изготовить подставку и крышку. Если для коллекции - то конечно же шукати недостающие деталюги. Вещь не частая и весьма манерная. С ув.
Продаю примус. Річ не часта, можливо хтось візьметься зробити. Чи так поставити в колекцію. https://reibert.info/lots/.222844