Примус??? Рукогрійка? Великий?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем liman, 11 гру 2017.

  1. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Вітаю камараден.
    Сьогодні собі взяв цацку...просто гарний предмет.
    Цікаво що то було?
    Вперше таке бачу.

    З пов
     

    Images:

    25158091_2145295192164301_6574965622618730049_n.jpg
    25289458_2145295058830981_5043027727728343330_n.jpg
    24909814_2145294902164330_7198762607385233300_n.jpg
    25289757_2145294798831007_3509444023409739711_n.jpg
    25151954_2145294635497690_2729217238418654423_n.jpg
    25158145_2145294542164366_7679424499546681495_n.jpg
    25289163_2145294388831048_6263206228259692327_n.jpg
    TarASha, Oprishok та Woldemar M. подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Медаль за присоединение Мемеля. Латунь.Оригинал.Лента неродная.
      23000 грн.
    2. Нагрудный знак "Пехотный Штурм", в серебре. ---------- "Infanteriesturmabzeichen in S...
      14400 грн.
    3. Знак за поранення 3 ступінь (чорний), з наградним документом на 44 рік. Знак в бунтметалі, чудовий с...
      5000 грн.
    4. Предложу оригинальный знак из серии зимняя помощь армии, руна «зиг». Материал - стекло! Состояние хо...
      800 грн.
    5. Медаль за службу в RAD посеребренная.Лента родная с заколкой.Оригинал.
      9800 грн.
  3. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    TarASha, slava2008, Jamaica та 3 іншим подобається це.
  4. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Ага треба шукати комплект.
    Або віддавати кому треба для комплекту.
    Ручку зроблю, а кришку і лапи треба шукати.

    Мож хто має? Пишіть.

    З пов
     
    Woldemar M. подобається це.
  5. Woldemar M.

    Woldemar M. Oberst

    Повідомлення:
    4.220
    Адреса:
    Bessarabien
    Если пользовать по-прямому...то можно самому изготовить подставку и крышку. Если для коллекции - то конечно же шукати недостающие деталюги. Вещь не частая и весьма манерная.

    С ув.
     
    Останнє редагування: 11 гру 2017
    Jamaica, Star64 та liman подобається це.
  6. liman

    liman Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    288
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    552
    Повідомлення:
    7.068
    Адреса:
    Рівне - сіті
    Продаю примус.
    Річ не часта, можливо хтось візьметься зробити.
    Чи так поставити в колекцію.

    https://reibert.info/lots/.222844