Щось з техніки

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем shoomaher609, 1 гру 2017.

  1. shoomaher609

    shoomaher609 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    612
    Адреса:
    Між заходом і центром
    Доброго дня. Підкажіть що це і від чого може бути.
    Інша деталь схожа на лючок, має залишки обламаної петлі.
    З Пов. DSCN8550.JPG DSCN8554.JPG DSCN8549.JPG
     

    Images:

    DSCN8552.JPG
    DSCN8553.JPG
    DSCN8555.JPG
    DSCN8556.JPG
    DSCN8546.JPG
    DSCN8548.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
    2. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    3. накладки траків оізьби чистяться провірено (Sd.Kfz.-11;251;6)
      2500 грн.
    4. Копана.ціла. Ось визначення - https://reibert.info/threads/chastina-broni.1571333/
      5000 грн.
    5. 750 грн.
  3. Старый Воин

    Старый Воин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    122
    Адреса:
    Ukraine
    Добрый вечер. На первых фото звенья цепи теребильного аппарата свеклоуборочного комбайна КСТ-3А. Ломаные правда. С УВ.
     
    shoomaher609 подобається це.
  4. shoomaher609

    shoomaher609 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    191
    Повідомлення:
    612
    Адреса:
    Між заходом і центром
    Дякую, дійсно звідти.
    З Пов.