Два кекса

Тема у розділі 'Запчасти и комплектующие', створена користувачем gtxrby, 12 січ 2010.

  1. Продавец gtxrby

    gtxrby Obergefreiter

    Повідомлення:
    847
    Продам два кекса только по Москве .Каждый по 500 руб.
     

    Images:

    SNV83495.jpg
    SNV83496.jpg
    SNV83497.jpg
    SNV83498.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Коп.Думаю що це саме цей люк. Товщина приблизно 27-30мм.На фото його видно, на нижній броні, ззаду в...
      5000 грн.
    2. 750 грн.
    3. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
    4. З болота.В лоті тільки кришка.
      300 грн.
    5. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
  3. Продавец gtxrby

    gtxrby Obergefreiter

    Повідомлення:
    847
    каждый по 400 руб
     
  4. Продавец gtxrby

    gtxrby Obergefreiter

    Повідомлення:
    847
    по 300 рублей отдам
     
  5. Печкин88

    Печкин88 Oberschütze

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Россия Сонечногорск
    Добрый день камрад, ручки, защелки, шторка на левом двигается или все намертво зашпаклевано? буду на след неделе в москве мог бы взять.
    подробности в личку.
    с ув.
     
  6. Продавец gtxrby

    gtxrby Obergefreiter

    Повідомлення:
    847
    за два 400 руб
     
  7. Печкин88

    Печкин88 Oberschütze

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    Россия Сонечногорск
    пока резерв
     
  8. Продавец gtxrby

    gtxrby Obergefreiter

    Повідомлення:
    847
    Кексы проданы тему прошу закрыть