Що за розводняк??? правила однакові для всіх??

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем ладик, 24 лис 2017.

  1. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Добрий вечір.
    Хочу звернути увагу на даний лот - https://reibert.info/lots/tesak-sapernyj-avstro-vengerskij.210167/
    11 листопада він достроково був знятий з торгів, за 3хв до закінчення.
    Сьогодні він знов виставлений на продажу.
    По правилах аукціону за таке місячний бан. Де мінус в рейтингу на аукціоні? Чому при проданих лотах продавця на суму 8558 і трьох штрафних балах в нього рейтинг "2"?
    Хто кого найо? поясніть будь- ласка.
    ссилка на попередню продажу даного тесака, правда не знаю чи буде коректно відображатись
    https://reibert.info/lots/tesak-sapernyj-1853-g-avstrija.203219/
     
    ДеНик, сєрьога, Der Pirat der Felder та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригинальный газовый регулятор MG-34. Не коп. Складское хранение
      900 грн.
    2. В продажу рукоятка мг15 Матеріал горіх
      4200 грн.
    3. Ось для колес Кулемету Максим. Купувалась тут на форумі. На рахунок оригінальності не скажу. Так фун...
      93 грн.
    4. По фото
      500 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Пружина новоробна, якісна. В лоті 1шт.
      450 грн.
  3. vadchema

    vadchema Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    472
    Адреса:
    Украина
    Да надо просто лишать возможности торговать на ауке, на всегда. А то ты смотри, цена не понравилась, раскатал губу, продать за миллион, а тут не то...
     
    jr_13, иван777444333 та сєрьога подобається це.
  4. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    В правилах чітко написано- заборонено достроково знімати лот з продажу.
    В мене виникає питання- А нафіга зробили таку кнопочку на аукціоні " досрочно зняти лот"???
     
    Burat78, КорифеЙ, Edles та 3 іншим подобається це.
  5. -vanja

    -vanja Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    360
    Повідомлення:
    639
    Адреса:
    Olevsk.
    Да три штрафных и рейтинг два,круто,так можно торговать,цена не устроила лот снял!!!
     
    ладик та сєрьога подобається це.
  6. сєрьога

    сєрьога Oberst

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    309
    Лоти
      на продажу:
    13
      продані:
    573
    Повідомлення:
    6.428
    Адреса:
    Місто Лева
    А там і аватарка говорить сама за себе - "Мав я Вас всіх в носі!"
    [​IMG]
     
    vph71 та -vanja подобається це.
  7. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Мою скаргу відхили. Типу все в рамках правил. В мене нема слів....
     
  8. sanek1941

    sanek1941 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    24
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    56
    Повідомлення:
    743
    Адреса:
    Україна. Місто-Герой
    Кто то из модераторов может прокомментировать ситуацию ? Довольно интересная ситуация сложилась, а разъяснений нет.
     
    jr_13, ладик, -vanja та ще 1-му подобається це.
  9. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Відписка, яка прийшла на мою скаргу . Не зрозуміло хто відписав

    1. [​IMG]
      На жаль, Вашу скаргу було відхилено: Лот "Тесак саперный австро-венгерский" - все правильно со счетчиком
     
  10. Константин Владимирович

    Константин Владимирович Feldwebel

    Повідомлення:
    277
    Ну что вы как дети,курочка несёт яички-ее резать не будут.Первый раз увидели?
     
  11. ладик

    ладик Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    630
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.228
    Повідомлення:
    3.452
    Адреса:
    Україна
    Обідно, як казав відомий герой. Сам чесно відвидів місяць в бані. Я думав тут такого немає.
    Запросив Артема в тему, подивимось, що він скаже.
     
  12. hopeless

    hopeless Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    43
    Повідомлення:
    271
    Адреса:
    Ukraine
    Интересная ситуация,уже видел подобные случаи,когда выставляли с 1 гривны,ставка видимо не дошла до желаемой,и продавец снимал за минуту до окончания.:D
     
  13. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1238
    Лоти
      на продажу:
    162
      продані:
    2.659
    Повідомлення:
    7.946
    у нас некоторые товарищи только так и торгуют.
    СХП продавали , по несколько раз снимая с торгов в последний момент.
    потом подождал месяц и минус простился и снова плюсики в рейтинге.
    Уже много раз говорилось
    что надо сделать так , что если заработал минус значит навсегда
     
    ДеНик, SERGHLEO, ладик та ще 1-му подобається це.
  14. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    361
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    627
    Повідомлення:
    1.567
    Вже і райберт стає болотом,як в свій час сталось з фіолєтовим....печально
     
    hopeless подобається це.
  15. Shams11

    Shams11 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    927
    Адреса:
    Днепропетровск, Украина
    Мда уж, действительно получается херня, а не аукцион. Получается в торгах от 1грн особого смысла нет, т.к. если продавца не устроит цена, всегда можно легко выйти из положения.
     
    Pavlov, -vanja та ДеНик подобається це.