Куплю ППП BSA Cometa

Discussion in 'Куплю' started by Shymah, Nov 17, 2017.

  1. Продавец Shymah

    Shymah Obergefreiter

    Messages:
    109
    Location:
    ЛЬВІВ
    Куплю ППП за розумну ціну.Перевагу віддам BSA .Cometa
     
  2. Интересные лоты

    1. Окопный нож, пмв, не копанный, боевняк чердачник, отличное состояние, все клейма и штампы, б...
      2150 грн.
    2. Бебут 1916 року, в гарному стані ,зважаючи на свій вік, додаткові фото за бажанням
      14500 грн.
    3. Бебут кулиметних бригад РІА зразка 1907року
      15500 грн.
    4. Тесак РИА пехотный, солдатский, образца 1848 года. ------- Из личной коллекции. В отличном родном со...
      56500 грн.
    5. ножни м-95, пружина робоча, всі недоліки на фото
      150 грн.
  3. alexzenderov

    alexzenderov Stabsgefreiter

    Messages:
    144
    Location:
    Украина Киев.
    Какой бюджет?
     
    takt09 likes this.
  4. Продавец Shymah

    Shymah Obergefreiter

    Messages:
    109
    Location:
    ЛЬВІВ
    норм...бюджет!
     
  5. alexzenderov

    alexzenderov Stabsgefreiter

    Messages:
    144
    Location:
    Украина Киев.
    Есть Cometa Fenix 400 - 4300.
     
    takt09 likes this.
  6. Продавец Shymah

    Shymah Obergefreiter

    Messages:
    109
    Location:
    ЛЬВІВ
  7. Продавец Shymah

    Shymah Obergefreiter

    Messages:
    109
    Location:
    ЛЬВІВ
    фото бачив,одне питання, на фотографії де роги коробка вверх не задерта?
     
  8. alexzenderov

    alexzenderov Stabsgefreiter

    Messages:
    144
    Location:
    Украина Киев.
    Ви спiлкувались з кимось iншим, я не встиг вiдправити фото.
     
    takt09 likes this.
  9. alexzenderov

    alexzenderov Stabsgefreiter

    Messages:
    144
    Location:
    Украина Киев.
    Вiдправив.
     
    takt09 likes this.
  10. Продавец Shymah

    Shymah Obergefreiter

    Messages:
    109
    Location:
    ЛЬВІВ
    щось мені не подобається ,пульний вхід ,не по центрі!
     
  11. Продавец Shymah

    Shymah Obergefreiter

    Messages:
    109
    Location:
    ЛЬВІВ
    прошу..закрити..тему!