Продам патроны флобера

Тема у розділі 'Цивільна зброя', створена користувачем sniper_96, 7 лис 2017.

  1. Продавец sniper_96

    sniper_96 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Чернигов
    Здравствуйте
    Продам патроны Флобера. Через пару дней придут чехи S&B Sigal. Цена за пачку 2100 грн, в пачке по 200 шт.
    Буду отправлять по предоплате или наложенным платежом
     
  2. Цікаві лоти

    1. Продаю власний ПМФ - 1 32 серії. Стан пістолету 9/10, дуже цікавий екземпляр, який зберіг своє рідне...
      20000 грн.
    2. (в наявності 5 шт.)
      Тяги під велику важку кулю довжиною 23 см і з тапецією 21:11. Можна замовити як у OTT так і TTF вико...
      85 грн.
    3. Рогатки відмінної якості виробництва USA Marksman
      450 грн.
    4. (в наявності 5 шт.)
      Матеріал: легована сталь Колір (відтінок): білий (хромування) Руків’я: рельєфна гума Фіксація: тертя...
      995 грн.
    5. (в наявності 3 шт.)
      Сигнально пусковий пристрій Зірка «СИГНАЛ ОХОТНИКА» виготовленно "Вьюга" (Полтава) Різьба...
      950 грн.
  3. Артур Ярый

    Артур Ярый Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    579
    Адреса:
    Украина.
    За такое бабло.оставь эти патроны себе.:smile_11::smile_11:
     
    MuzDie, юрий макаренко, sharp та 5 іншим подобається це.
  4. alex1939

    alex1939 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Харьков
    Да уж, все с ума сходят.....просите 3000,чего уж там
     
    MuzDie, иван венгрин, cheeguevarraa та ще 1-му подобається це.
  5. Продавец sniper_96

    sniper_96 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Чернигов
    на prom.ua по 2800 грн за упаковку
    если вы знаете где дешевле - поделитесь инфой. буду признателен
     
  6. Продавец sniper_96

    sniper_96 Schütze

    Повідомлення:
    3
    Адреса:
    Чернигов
    вы знаете где дешевле?
    с ув
     
  7. alex1939

    alex1939 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Харьков
    У меня купите 2 пачки? Отдам по 2700
     
    bodik3000, MuzDie, cheeguevarraa та ще 1-му подобається це.
  8. Kotovsky

    Kotovsky Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    453
    Адреса:
    Киев
    В нормальных магазинах патроны закончились,а там где остались спекулируют на временном дефиците. Рынок,мать его...
     
    MuzDie та Olexandr Obers подобається це.
  9. гапон

    гапон Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.265
    Адреса:
    украина
    К сожалению.все временное у нас становиться постоянным
     
    FG1961, Артур Ярый та Olexandr Obers подобається це.
  10. SLSV_SV

    SLSV_SV Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    701
    Адреса:
    UA
    Да уж... Сайт становится спекулятивным пристанищем для барыг :mad:
     
    MuzDie, иван венгрин, snikers та 3 іншим подобається це.
  11. гапон

    гапон Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    1.265
    Адреса:
    украина
    Зашел на промюа.. и пирозрел.. дешевле 2200 нет
     
    Andrew1 подобається це.
  12. Safari461m

    Safari461m Gefreiter

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Ровно
    имхо, продал своего флобера, как только цена за пачку только начала расти, и была в районе 800 грн. 2800 за пачку, или 14 мать его грн. за штуку, нее лучше палить тогда с 12 калибра.
     
    MuzDie, FG1961, AndrR та ще 1-му подобається це.
  13. quick and easy

    quick and easy Obergefreiter

    Повідомлення:
    324
    Адреса:
    Украина
    тема актуальна????