шапки флисовые армии США оригинал Polartec foliage green, black. USMC койот

Dieses Thema im Forum "Головні убори" wurde erstellt von Kostyan-ho, 24. Sep. 2016.

  1. Продавец Kostyan-ho

    Kostyan-ho Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    688
    оригінальні контрактні шапки армії США і Корпуса Морської Піхоти США USMC
    колір
    лот №30 foliage green - 2 шт.
    з флісового матеріалу Polartec Classic 100
    ціна 820 грн.

    м. Дніпро. Доставка Новою поштою, оплата на Монобанк

    В НАЯВНОСТІ - нові з паперовими бірками
    розмір - універсальний "one size fits all". найкраще підійде на обхват голови від 56 см і більше, навіть на 62 см - підійде чудово
     

    Images:

    IMG_0459-1.jpg
    IMG_0460-1.jpg
    fleece cap fg-1.jpg
    zimnyaya-shapka-amerikanskogo-soldata-14747-large.jpg
    photo_2021-11-01_08-48-46(2)-1000x1000_cr.jpg
    st-2753-polartec-foliage-green-fleece-hat-cap-shapki-standart-acu-1000x1000_cr.jpg
    Zuletzt bearbeitet: 1. Juni 2026
  2. Интересные лоты

    1. фуражка 52 розм . Темносинього кольору . стан майже новий , вигляд по фото . підкладка ціла , чист...
      150 грн.
    2. Лот кепок. Состояние хорошее. Смотрите фото. В лоте 3 шт. Размер 56 - 58, есть возможность регулиров...
      455 грн.
    3. Новий кашкет ВОХР із кокардою…
      350 грн.
    4. Фуражка ВМФ Украины Абсолютно новая, складское хранение, в употреблении не была, повреждений нет, к...
      850 грн.
    5. Вінтажна фурашка
      5000 грн.
  3. Олег Курбанов

    Олег Курбанов Schütze

    Beiträge:
    42
    Ort:
    г.Киев
    добрый день,можно резерв на одну новую шапку,реквизиты для оплаты прошу в л/с.
     
  4. Гардеробчик

    Гардеробчик Stabsgefreiter

    Beiträge:
    527
    Возьму новую. реквизиты ?
     
  5. pixtar

    pixtar Oberschütze

    Beiträge:
    88
    Ort:
    Украина Киев
    Добрый день! Еще есть?
     
  6. pixtar

    pixtar Oberschütze

    Beiträge:
    88
    Ort:
    Украина Киев
    Завтра в Фолидже на ваше усмотрение поновее можете выслать? И в ЛС номер карты для оплаты. Спасибо!
     
  7. tru

    tru Schütze

    Beiträge:
    3
    Ort:
    Харьков
    Добрый день. Лот №10 доступен?
    И еще вопрос: возможно ли ее носить при 56-ом размере, как Вы думаете?
     
  8. tru

    tru Schütze

    Beiträge:
    3
    Ort:
    Харьков
    Дякую. Дуже прикро(( Я б купив
     
  9. ser dyuk

    ser dyuk Oberschütze

    Доброго дня! Нові є? Відповідь в особисті, будь-ласка. Дякую!
     
  10. Reishauer

    Reishauer Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    2.546
    Ort:
    Харьков
    оплачено!
    Харьков НП 8
    Балла Павел
    0989108182
    спасибо
     
  11. EDELWEJS

    EDELWEJS Stabsgefreiter

    Beiträge:
    1.010
    Добрый вечер. Подскажите, что есть в наличии на размер головы 57? Спасибо.
     
  12. Amir89

    Amir89 Schütze

    Beiträge:
    11
    Ort:
    Львів
    Доброго вечора, лот 14 є в наявності?
     
  13. dmitrij4486

    dmitrij4486 Obergefreiter

    Beiträge:
    243
    Ort:
    Ukraine
    Постою на лот 14


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  14. Некислый

    Некислый Oberschütze

    Beiträge:
    28
    Ort:
    Киев
    Лот № 16 заверните
     
  15. Dimkayacik

    Dimkayacik Gefreiter

    Добрый день.
    есть в наличии?
     
    ivanovich 2 gefällt das.
  16. EDELWEJS

    EDELWEJS Stabsgefreiter

    Beiträge:
    1.010
    Что есть на 57 размер?
     
  17. AMPHIBIAN

    AMPHIBIAN Stabsfeldwebel

    2 шт в резерв!
     
  18. Tron13

    Tron13 Gefreiter

    Beiträge:
    101
    Ort:
    Николаев
    Добрый день

    в резерв пожалуйста

    лот №17
    шапка флісова
    колір чорний
     
  19. alena575

    alena575 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    185
    Лот17 резерв 1шт.
     
  20. joxs

    joxs Gefreiter

    Beiträge:
    40
    Лот 17 резерв 1шт.
     
  21. swarogg

    swarogg Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    64
    Ort:
    Україна Київ
    Доброго дня.
    Якщо чорна є в наявності, то готовий одну придбати. Реквізити в лічку. Оплатити зможу в неділю ввечері.
    Дякую.
     
  22. Tower00

    Tower00 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Місто Київ
    Добрий день, лот 19 актуальний?
     
  23. Гардеробчик

    Гардеробчик Stabsgefreiter

    Beiträge:
    527
    Лот 19 есть?
     
  24. ibobyr

    ibobyr Stabsgefreiter

    Beiträge:
    1.310
    Появились?
     
  25. Vladimir2003

    Vladimir2003 Schütze

    Beiträge:
    1
    Ort:
    киев
    Добрый день кавалерии:beer: меня интересует ОЧЕНЬ лот №17 .
     
  26. Alexander988

    Alexander988 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    451
    Стану в чергу на лот 18. Чекаю на повідомлення в приват