Який це порох?

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем vital88, 4 жов 2017.

  1. vital88

    vital88 Obergefreiter

    Повідомлення:
    133
    Адреса:
    Україна
    Вітаю є три види пороху який де не знаю. Можливо є хто підскаже.
    P_20170510_170611_NT.jpg П.С. якщо не в той розділ кинув прошу перенести до відповідного та не сваритись. Дякую.
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Кейс від гранати пластиковий
      500 грн.
    2. (в наявності 14 шт.)
      Ящик с 12.7 (50 Cal) а также из под взрываков NATO. Скидки от 4 штук
      350 грн.
    3. (в наявності 20 шт.)
      Порожній герметичний металевий ящик від набоїв НАТО дуже гарний стан Довжина 30 см Висота 18см Ширин...
      370 грн.
    4. Пластиковий контейнер для зберігання заряд до пострілу РПГ-7, орієнтовно - Болгарія
      150 грн.
    5. Ящик від гранатометів АТ-4 . Розмір 110х41х26 см . Стан гарний . Був використаний в Донецькій обл.
      1099 грн.
  3. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.980
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Макарони - з арт снаряду. Верхня права схоже на ВУфЛ. Ліва - на ССНф.
     
    саша3, akms1974, Александр_Одесса та 2 іншим подобається це.
  4. vital88

    vital88 Obergefreiter

    Повідомлення:
    133
    Адреса:
    Україна
    Дякую. Чи можливо дати розшифровування для людини із стажем використання гладкоствола?
     
    akms1974 подобається це.
  5. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.980
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Верхні для Калашматів.
    Нижній можна перемолоти в ручну на кавомолку та підбирати навіску для гладкого.
    Але людині яка не вкурсах таке робити не раджу.
     
    yevgenz, Surovyy, akms1974 та 2 іншим подобається це.
  6. bazooka87

    bazooka87 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.139
    Тот что верхний слева только для нарезного. Если будете продавать, я бы взял.
    С ув.
     
    akms1974 подобається це.
  7. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.251
    Адреса:
    Україна
    Нижний 7/7. Мне как-то грузин рассказывал, что они такой мололи для гладкого. Но потом голова начинает болеть.
    Рядом с арсеналами местные таким самовары растапливали.
     
    Surovyy, akms1974 та Александр_Одесса подобається це.
  8. vital88

    vital88 Obergefreiter

    Повідомлення:
    133
    Адреса:
    Україна
    Дякую усім за інформацією. У принципі готовий до обміну його по мисливській тематиці можливий і продаж бажано одним лотом.
     
    akms1974 подобається це.