ММГ СКС в отличном деактиве

Тема у розділі 'ММГ. Винтовки и карабины', створена користувачем Shatdler, 19 вер 2017.

  1. Продавец Shatdler

    Shatdler Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Украина
    Продам ММГ СКС охотничий вариант
    В наличии одна штука
    Товарища жена очень сильно заболела
    Попросил продать
    Состояние отличное
    В комплекте ремень,магазин и документы
    Из деактива только три дырки в стволе и одна в патроннике все остальное целое

    Цена-7500грн
    Предложения в лс
     

    Images:

    DSC05212.JPG
    DSC05215.JPG
    DSC05223.JPG
    DSC05225.JPG
    DSC05227.JPG
    DSC05231.JPG
    DSC05235.JPG
    DSC05245.JPG
    DSC05256.JPG
    DSC05247.JPG
    DSC05250.JPG
    DSC05263.JPG
    DSC05264.JPG
    DSC05236.JPG
    DSC05237.JPG
    DSC05238.JPG
    DSC05241.JPG
    Останнє редагування: 19 вер 2017
    ryfmach, П.В.О., Владимир 22 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нова, оригінальна, не встановлювалась.
      350 грн.
    2. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    3. База ласточкин хваст к винтовка Тоз 8-12 с болтиками всё на фото в лот входит 1 шт
      700 грн.
    4. (в наявності 4 шт.)
      Основание штыка СКС. Состояние новое.
      150 грн.
    5. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
  3. Продавец Shatdler

    Shatdler Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Украина
    резерв!
     
  4. B@YR0#

    B@YR0# Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    9
    Повідомлення:
    303
    следующий резерв
     
  5. Продавец Shatdler

    Shatdler Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Украина
    Продано!Деньги на благое дело пошли ,спасибо!
     
    ANARXIST та Денис Асманов подобається це.