Придбаю наліпки типу "стоп хам"

Тема у розділі 'Куплю', створена користувачем -bunker-, 4 вер 2017.

Статус теми:
Закрита.
  1. Продавец -bunker-

    -bunker- Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Придбаю наліпки "я паркуюся як мудило" от такого плана, - для автомобіля, із файною клейкою основою, потрібно 5-6 шт. Потрібна доставка новою поштою. Пропозиції у приват будь ласка.




    [​IMG]
     
    Frostrunner, G-Class та Александр Грек подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Запропоную значок «Різдво до кожної оселі». Третій Рейх. Без ремонтів та реставрацій. Стан за фото.
      600 грн.
    2. Значок DAF - Sportappell der Betriebe 1939 ---------- Значок участника. Спортивный чемпионат среди п...
      900 грн.
    3. WHW значок - офіцер Вермахту.
      200 грн.
    4. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3500 грн.
    5. Крест 4-го класса ордена Креста Свободы с мечами на чёрной ленте с бантом. Он вручался близким родст...
      4000 грн.
  3. deserter

    deserter Oberleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    250
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    521
    Повідомлення:
    1.422
    Адреса:
    Україна
    обратитесь в любое рекламное агентство,которое имеет принтер для печати на "Оракале"-самоклеющейся пленке.вообще не проблема,сотни таких предприятий.напечатают,что закажите.с ув
    1.PNG
     
    -bunker- подобається це.
  4. Продавец -bunker-

    -bunker- Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую, але мені потрібно 5-6 шт. не більше.
     
  5. иштван

    иштван Major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.555
    Адреса:
    Берег незамерзающего Понта
    Напечатать в рекламном агенстве могут и одну штуку.Но мне кажется,что держаться так крепко как показывают с Стоп хаме,они не будут.Там на грязные стекла клеят так,что те потом ногтями и зубами оторвать не могут,а отдирают по кусочку.
     
    -bunker- подобається це.
  6. Продавец -bunker-

    -bunker- Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    от саме такі мені і потрібні, щоб мурло пару днів шкрябало
     
    Gogi 514, рамзэс та G-Class подобається це.
  7. Gogi 514

    Gogi 514 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.352
    Адреса:
    г.Киев
    так пробейте ему колеса, гарантировано будет правильно парковаться.
     
    -bunker- подобається це.
  8. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Повідомлення:
    748
    Адреса:
    Україна
  9. Продавец -bunker-

    -bunker- Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    381
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую комради за поради і інфу, вирішення знайшлось як завжди несподівано і просто. Як мені пояснили - те що я шукаю, це найдешевша самоклєйка на паперовій основі. І дійсно, дуже погано відокремлюється від поверхні лобового скла автомобіля.
     
  10. Mazepynka

    Mazepynka Feldwebel

    Повідомлення:
    748
    Адреса:
    Україна
    Може маєте показати приклади ?
     
Статус теми:
Закрита.