Там свої аборигени але, багато але ще років на пять чи більше. Тому не дуже дивлюсь на карти, на око. А на око ще достатньо є місць не займаних але це око має розумітися на історії, ландшафті, розташуванню війск, поселень та інше. У мене таке око є правда не моє але рідко підводить. Плюс прилад не ася 250 це точно, з нею вже робити на копі нічого.
Так, для розвідкі гарних місць ще вистачає, але по факту це квадратні кілометри площі, куди навіть машиною не так то просто дістатись.
Те саме в мене було на Полтавщині, на Рівненщині меньше ходив. Але в основному все те саме, дрібні потєряхі. А силі, час і гроші забирає. Плюс нема компанії. Тому злив пристрій поки він щось вартує і перейшов на інші хобі)))) А копати треба їхати в Германію)))
Не згідний з Вами. Сам під Рівнем копаю вдало причому. Одне поле я топчу вже 3 рік , а казали мені що там нічого немає. Прибор добрий потрібний, а не ася 250.
Під Рівним. Так, було одне "поле чудес", але цього року його не пахали і вже не будуть. Щоб наковиряти пару царьків - мені 300 метрів відійти від дому, ще трапляються. Якщо суто заради якіх-небудь знахідок - так, можливо вибратись і по старих місцях. З цікавими знахідками складніше, їх з кожним роком тільки меншає.
Так меншає, не спертчаюсь, але і люди не завжди супер асі міняють на щось .... складніше і навіть не на дороще
Я за свою практику, починав з тесоро тежон, маю плачевний досвід, коли люди маючи різні прибори, 200-400$, навіть говорити не хочуть про покращення. Зато після спільного 4-8 копу морозяться, бо прикро визнавати, що його прибор на 3 щабля слабший за мого. А змінювати не хочуть нічого....
Є таке, більшість фірмових апаратів (не будемо тицяти пальцем) фактично вже давно "морально застарілі" по схемотехніці та програмних прошивках. Цього року на морях зустрів камрада, дядько возить два апарата - мінелабовський меч і квазар арм в гермоблоці. Реально цікаві тоді речі для себе почув про пошук біля води і під водою. Так він сам визнає, що пошук с квазаром який втричи дешевший є більш результативним в силу того, що апарат більш сучасний і гнучкий в налаштуванні у порівнянні з мечем, в якому нічого не мінялось вже 10 років від моменту випуску цієї моделі. Показував елементарний приклад - золота каблучка сантиметрів на 12 в пісок, а над нею магнітні 50коп. І фсьо... далеко не дешевий меч вирізаючи чорний сигнал не спроможний допрацювати по іншій цілі.
Хожу з квазаром , так і є, ціль він пробиває гарно, вирізавши іншу. Але коли поля пусті, то навіть і це не допомагає ))))))
Пустих полів не буває. А є дійсно застарілі прибори. У квазі яка частота? Яка катушка? Відповім сам частота 10-12 та й катушка приблизно 30см. А якщо підняти частоту до 17-19 та дати більшу напругу на катушку, тільки у мірі можливого, а не з фантастики, то і знахідки будуть. Вайтс самороб на 5 коп Катерини у мене показав 68 копається сигнал, та сама монета на ребрі ледь 16 дотягла. Частота 6.6, а іншим датчиком на 12кгц до 53-57см, на ребрі до 30см і це на комфортних налаштуваннях, без фантомів, квакань, хрюкань та ложняків.
На осінь доберу собі датчик DD40, штука уберспецифічна, але по вибитим місцям буде цікаво. Сьогодні вийшов на годинку біля дому, протестити vdi на ювелірці - і там таки знову знайшлось по царькам і по полякам. Поруч з чиєюсь цьогорічною ямкою підняв глибокий уламок гільзи птрд... Дещо ще буде ховаєтьсь і на старих місцях, але трохи нижче.
Я би радий але вислав фортуну майстру на заміну та налаштування нового датчика. Скоро має повернутись.
Доброго дня товариство. Підскажіть - смертнік? В осушеному торфянику, кислотність зробила своє. В середині була труха схожа на записку. І по другому фото патрон з чого? Лебель? Дякую!
Патрон Лебель. Міг бути нестандартний ЛОЗ, із патрона, гільза закрита перевернутою кулею. Кістки були якісь поряд? Фрагменти? Круглий, якщо Ви про ЛОЗ РСЧА. Ось які ЛОЗи бувають: https://reibert.info/threads/loz-li...y-identifikatory-voennosluzhaschix-ww2.85384/
Дві гільзи. Маузер і напевно вінчестер, не дуже розбираюсь. Але в середині точно зтлівша записка. Фрагментів ніяких, глибоких сигналів теж. От і зацікавило, просто якесь випадкове "рукоблудіє", чи потєряшка. По Лебелю зрозумів, дякую! Такі в живу ще не попадались.
якщо не секрет яка сумма компенсації тепер на паливо та як рахується? скажімо ми їдемо утрьох на Остріг, візьмемо для прикладу 100 км. у дві сторони плюс 20 км. приміром по місцю щупати різні місцини, разом 120 км. Маємо два пасажира та водій, як рахуємо коли окрім бензина є масло, знос машини по ямах та болотах, дертя кузова об гілки та інше. То як рахувати щоб нікому не обідно і водію не накладно? Таксі 10 грн.км. для прикладу.
Ну це вже залежить від того, чи збираєтесь заробити на попутниках, чи хочете компенсувати витрати на пальне. Зазвичай сума витрат на пальне завжди ділилась на к-ть людей в машині, без якихось складних формул.
(жлобская)схема делить на всех горючку уже не актуальна... на данный момент хозяин машины ничего не платит за дорогу а горючка идет поровну на тех кто едет пассажиром.... ибо хозяин машины и так делает щедрый вклад в поездку...
ну то таке але коли я почав ремонтувати розбиту підвіску, дефекти від гілок на лакові кузова, міняти масло та миття машини після польових болот то мало не опупів від витрат від яких усі відхрестились мов тачка не моя то не моя проблема. Так що рахувати пальне це вже не той момент, думаю що тут краще спрацьовує стала сума за 1 км де усе враховано наприклад 5грн./1км. розділене на усіх разом з водієм а водій мусить щось заробити на доп. витрати.
из 7 копачей с машиной остались только 2.. остальные плюнули на эту затею возить ибо ремонт ложиться полностью на владельца... так что граждане покопатели лопатку в рюкзак и на маршрутку алюром. Даст Лесной Дед, накопаете на свои колеса вот тогда поймете всю соль...
Теж варіант, але сумніваюсь що одночасно знайдете трьох бажаючих кашлянути за такою формулою по 300грн. за поїздку на 100 з хвостиком км.