часть рамы

Тема у розділі 'Техніка та важке озброєння', створена користувачем Kostya99, 31 лип 2017.

  1. Kostya99

    Kostya99 Obergefreiter

    Повідомлення:
    490
    Адреса:
    Украина
    подскажите от чего
     

    Images:

    001.JPG
    003.JPG
    005.JPG
    007.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Насадка для переливу палива з каністри, вермахт
      750 грн.
    2. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
    3. Ключ MASCHINENFABRIK-PENIG, піднятий на місці розбитого танку, довжина 21 см.
      888 грн.
    4. 750 грн.
    5. З болота.Розбирали там Хорьх 901(Kfz17), то думаю що його.
      500 грн.
  3. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    зачем?
     
    InDex подобається це.
  4. Kostya99

    Kostya99 Obergefreiter

    Повідомлення:
    490
    Адреса:
    Украина
    Ну допустим есть много рам без передней части может кому то нужно
     
  5. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    283
    Лоти
      на продажу:
    12
      продані:
    545
    Повідомлення:
    3.514
    Адреса:
    Украина, Слобода
    ну, допустим. сначала здороваются
     
    Kostya99 подобається це.
  6. Kostya99

    Kostya99 Obergefreiter

    Повідомлення:
    490
    Адреса:
    Украина
    здоров!!!
     
  7. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Повідомлення:
    10.514
    Адреса:
    Украина
    ЗИС-5.
     
    InDex, ded72 та Kostya99 подобається це.
  8. PRAHNICH

    PRAHNICH Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    60
    Повідомлення:
    2.161
    Адреса:
    Украина
    Нужна конечно.
     
    ded72 та Kostya99 подобається це.
  9. Kostya99

    Kostya99 Obergefreiter

    Повідомлення:
    490
    Адреса:
    Украина
    Спасибо за опредиление:)