Walther P38 підкажіть

Dieses Thema im Forum "Стрілецька зброя та її фрагменти" wurde erstellt von Fredy1488, 16. Nov. 2024.

  1. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Доброго дня, є такий ММГ Вальтер П38, хотів запитати у вас яка може бути причина того, що не рухається затвор, в ньому немає деяких деталей, на фото показав, чи потрібні вони для того щоб затвор можна було зрушити? Бо уже в киросині тримав, всеодно не рухається, просто трошки люфтить і все. Дякую
     

    Images:

    IMG_9192.jpeg
    IMG_9191.jpeg
    IMG_9190.jpeg
    комотд und Kraftmen99 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. СХП затвор під ПМ, повна комплектація, червоний запобіжник. Ідеальний варіант для ММГ або СХП.
      15401 грн.
    2. Продам оригинальную спусковую скобу ПМ. Матовое поткрытие. Идеально подойдет для тюнинга мр-654.
      900 грн.
    3. (в наличии 5 шт.)
      Зворотна пружина ПМ. Радянська, штатна.
      310 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Спускова тяга з важелем взводу для ПМ. Нова Зроблено в СРСР
      500 грн.
    5. Зворотня пружина, знята з ммг моделі ЧЗ-45 (кал.25auto) Хороший стан-19 вітків. Провід-0.75мм Техн...
      350 грн.
  3. Kraftmen99

    Kraftmen99 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    104
    наверное клин ствола прихватило,сначала разработайте курок чтобы его можно было взвести,а потом деревяной наставкой постучите со стороны ствола,может сорвет.
     
    linkin und Fredy1488 gefällt das.
  4. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Курок розробив але так як там не хватає ще одної пружини, то тільки отак нажимається. Пробував вистукати затвор але не рухається, тільки зовсім трошки можна ним полюфтити і все, вже все інше теж розробив, а от на затворі застряг і не знаю що робити
     

    Images:

    IMG_9194.jpeg
    Kraftmen99 gefällt das.
  5. fideleos

    fideleos Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    65
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Beiträge:
    2.006
    Ort:
    Ukraine
    Приветствую.
    Ствол должен отойти назад на несколько миллиметров, это должно опустить ригель и разблокировать сцепление ствола и затвора.

    На видео показан принцип работы механизма


     
    Zuletzt bearbeitet: 16. Nov. 2024
  6. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Дякую, попробую постукати зараз
     
  7. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Вийшов такий результат, якщо зараз спробувати зняти його, вийде так?
     

    Images:

    IMG_9196.jpeg
    RIHARD 77 und fideleos gefällt das.
  8. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Всім дякую, вийшло зняти затвор
     
    RIHARD 77, fideleos, Kraftmen99 und 2 anderen gefällt das.
  9. Papahen

    Papahen Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    465
    Учение - свет а не учение -тьма. Учите матчасть. У Вальтера Р 38 автоматика работает за счет отдачи ствола при его коротком ходе. Раз ствол приржавел то и затвор не сдвинется
     
    YarS, Fredy1488 und A10A gefällt das.
  10. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Доброго вечора всім, хотів ще раз запитати за взведення даного пістолета, почистив, все змастив але затвор так само не взводиться, максимум фіксується в такому положенні як на фото і все, хотів дізнатись яка може бути причина, може в мене щось з зворотніми пружинами, пробував і без них але все так само, дякую
     

    Images:

    IMG_9578.jpeg
    IMG_9579.jpeg
    IMG_9580.jpeg
  11. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Ось так тільки взводиться і все, далі не йде, тільки назад можна зняти з рами
     

    Images:

    IMG_9581.jpeg
  12. fideleos

    fideleos Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    65
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Beiträge:
    2.006
    Ort:
    Ukraine
    А без ствола, затвор свободно двигается по раме?
     
    Papahen gefällt das.
  13. fideleos

    fideleos Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    65
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    113
    Beiträge:
    2.006
    Ort:
    Ukraine
    При нажатии на этот пин, клин поднимается?
     

    Images:

    IMG_9580.jpeg
  14. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    При нажиманні на пін, клин підіймається, без ствола затвор рухається нормально але відкинути назад курок не можна, ось так тільки як на фото, далі не йде
     

    Images:

    IMG_9583.jpeg
    IMG_9584.jpeg
  15. A10A

    A10A General-leutnant

    Як на мене :
    A. ствол не розчіпляється із затвором, бо не ОПУСКАЄТЬСЯ запорний клИн...
    (лопнула пружина ? не вичищена іржА ??)
    ( на рис №1)

    Б. заіржавІла "шатун самзводу" куркА, тому курок не рухається...
    (треба повністю розбирати УСМ, бо зламається сам шатун або лопне шептало)
    ( на рис. №2)
     

    Images:

    Opera Снимок_2024-11-30_120607_static.wikia.nocookie.net.png
    Zuletzt bearbeitet: 30. Nov. 2024
  16. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Тут наче все в порядку, нема іржі, все змащено і нажимається
     

    Images:

    IMG_9588.jpeg
    IMG_9589.jpeg
    IMG_9590.jpeg
  17. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Сам курок рухається, коли нажимаєш на спусковий гачок, теж все спрацьовує але от затвором він не здвигається
     

    Images:

    IMG_9591.jpeg
  18. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Наче все почистив, все рухається як треба але от не можу нічого зробити з цим затвором
     
  19. A10A

    A10A General-leutnant

    :)
    візуаьно зламана пружина запорного клина...
    не гачок повинен рУхати курок а НАВПАКИ....
    ...при зведенні курка вручну спусковий гачок вибирАє свій довгий хід ("хід самозвОду")
    :beer:
    ...можливо ще проблема у блокувальному пристрої ударника ?
    :rolleyes:
     
    Zuletzt bearbeitet: 30. Nov. 2024
    RIHARD 77 gefällt das.
  20. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Ударника я поки зняв, бо там не хватає деталей деяких, залишив частину там де ударник, показник патрона в патроннику без деталей, це також може впливати на це?
     
  21. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Пружинка ця трішки підгнила в місті де позначив але свою функцію виконує наче, чи це теж може бути проблемою?
     

    Images:

    IMG_9603.jpeg
  22. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Тобто ця вся частина в мене зараз без деталей, тільки запобіжник стоїть, я так розумію це теж може бути проблемою?
     

    Images:

    IMG_9604.jpeg
  23. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    УСМ розібрав, зібрав назад але всеодно він не взводиться чомусь, тільки отак можна його загнути і все, потім просто назад повертається в своє основне положення, може я не правильно його ставлю, не можу зрозуміти в чому тут проблема, все наче поставив як і в обзорах, коли просто нажимаю на спусковий гачок, все класно працює, вдаряє по ударнику як треба але не взводиться
     

    Images:

    IMG_9608.jpeg
    A10A gefällt das.
  24. A10A

    A10A General-leutnant

    Ви би ліпше увесь усм по частинах сфотографували...
    ;)
    Ще раз :
    Чи усе там ціле і чи правильновиконано зборку ?
    :rolleyes::beer:
     
    Барражер, valerka und RIHARD 77 gefällt das.
  25. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    Добре, я тоді як вийде, то все вам сфотографую, доречі по цьому відео все і робив
     
    A10A gefällt das.
  26. Fredy1488

    Fredy1488 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    47
    Ort:
    Горького 51Б
    А от чого ствол від затвору не відмикається, так і не зрозумів поки, теж наче все вже передивився але чогось воно не може розімкнутися