Венгры

Dieses Thema im Forum "Союзники Німеччини" wurde erstellt von zilkin, 29. Juli 2009.

  1. zilkin

    zilkin Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.218
    Ort:
    Степь
    У венгров лендлизма не было.
    Фото реплики и ржавого оригинала.
     

    Images:

    IMG_20210830_181028.jpg
    IMG_20210830_181235.jpg
    Bandera3, Shtirlitc, ArtBorsuk und 2 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Знак на погон SS LAH.З недоліків :на торці є свищ, з переду на лицевій стороні(низ правий уголок) ко...
      21991 грн.
    2. Маленькі цвяхи на чоботи горних єгерів. Точна кількість не відома, але декілька сотень є!
      800 грн.
    3. Белая хбэшная гимнастёрка нквд. Штампов нет, предыдущий владелец удалил петли для погон, носил её, в...
      3000 грн.
    4. Орел нагрудный, Kriegsmarine. На спортивную одежду. Ранняя, довоенная модель. BeWo шитье, cохран - в...
      5000 грн.
    5. Пара погон на німецьку парадну уніформу. Унтер артилерист. Стан - нульц!
      2500 грн.
  3. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Я так понимаю мадьярская пряжка ВВ2 была и формой и размерами идентична пряжке австро-венгерского ремня обр.1915.
     

    Images:

    IMG_2074.JPG
    IMG_2480.JPG
    Bandera3 und Shtirlitc gefällt das.
  4. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Beiträge:
    2.007
    Ort:
    Stanisławów Ghetto.
    Спасибі,а де можна придбати таку пряжку металеву? Скрізь перешукав,нігде незнайшов. І ще питання,бачу там ще іде якийсь хлястик додатковий,можна його побачити детальніше,він окремо від ременя і пришивний має бути? І ще питання,тих два трєньчіка обов*язково мають бути і вони також пришиті чи рухомі?
     
  5. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    На моем фото австро-венгерский ремень, так ли в точности выглядел венгерский мне неизвестно.
    https://reibert.info/threads/nostalgija-po-avstro-vengrii.1174433/
     
    Shtirlitc gefällt das.
  6. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Beiträge:
    2.007
    Ort:
    Stanisławów Ghetto.
    Cпасибі,якщо неважко зробіть заміри пряжки металевої штанглем із зовні? Щоб знати яку шукати? А також розміри того хлястика шкіряного,що вшитий під пряжкою,цікаво яку функцію він виконував? Дякую.....
     
  7. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Ремень сейчас не у меня, так что когда появлюсь рядом с ним - измеряю, напомните через месяц . А функция у той детали простая - чтобы железная пряжка пузо не натирала.
     
    Shtirlitc gefällt das.
  8. antykvar_2009

    antykvar_2009 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    124
    Лоты
      на продаже:
    139
      проданные:
    233
    Beiträge:
    4.884
    Доброго! Доповнюю тему такими знаками. З повагою.
     

    Images:

    DSCN3404.jpg
    DSCN3409.jpg
    IMG-f3e4fe1bda128391218ddb4632dc3336-V.jpg
    IMG-b51451503bcece34b6ee8516980c8714-V.jpg
    IMG-f62e232ad4d9510840e703da7e9357c0-V.jpg
    Bandera3, Shtirlitc und Alter Mann gefällt das.
  9. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Beiträge:
    2.007
    Ort:
    Stanisławów Ghetto.
    Вітаю камради.Трапився щойно на очі свіжий,цікавий матеріальчик,приємного перегляду.)
     
    \Lisovik/, Lakki, Bandera3 und 4 anderen gefällt das.
  10. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Beiträge:
    2.007
    Ort:
    Stanisławów Ghetto.
    Вітаю,нагадав.)
     
  11. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Сделаю завтра.
     
    Shtirlitc gefällt das.
  12. zilkin

    zilkin Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.218
    Ort:
    Степь
    Приветствую!
    Нашёл недавнее фото.
     

    Images:

    IMG_20210927_125046.jpg
    Sholer, Bandera3 und Shtirlitc gefällt das.
  13. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Пардон, замотался.
    Размеры пряги 40*60мм, толщина 4мм.
     
    Bandera3 und Shtirlitc gefällt das.
  14. Shtirlitc

    Shtirlitc Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    87
    Beiträge:
    2.007
    Ort:
    Stanisławów Ghetto.

    Images:

    IMG_20211015_143911.jpg
    IMG_20211015_143611.jpg
    IMG_20211015_143711.jpg
    IMG_20211015_143723.jpg
    \Lisovik/, ArtBorsuk und Bandera3 gefällt das.
  15. Bandera3

    Bandera3 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    30
    Думаю,что дополнительный,передвижной тренчик(хлястик) использовался для фиксации свободного "языка" ремня,особенно в летнем варианте,когда он получался длиннее...А вшитый тренчик был как бы второй дужкой и фиксировал ремень на выходе из пряжки.
    [​IMG][​IMG]
     
    Zuletzt bearbeitet: 23. Okt. 2021
    Otryta, antykvar_2009 und Shtirlitc gefällt das.
  16. antykvar_2009

    antykvar_2009 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    124
    Лоты
      на продаже:
    139
      проданные:
    233
    Beiträge:
    4.884
    Усім доброго вечора! Цікавить де кріпилась така бляха. Бронза,3 кг... Дякую. З повагою.
     

    Images:

    IMG-e91dd94e242b1c7db640da1dfecc7168-V.jpg
    IMG-1a14be409bd17fa6084a73135c9c0993-V.jpg
    IMG-7c93d5b00bdfe689f3055a1549d06a58-V.jpg
    IMG-7af8d1bf6bd7ac37b52a23e5641e3347-V.jpg
  17. Lakki

    Lakki Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    113
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    224
    Beiträge:
    2.597
    Ort:
    УкраЇна
    Та то у Вас тільки половина(1/3-1/4).
    Два отвори,а для повноцінного кріплення треба хоч би 4(6).
    Скорше за все якась табличка з установи/ пам'ятної дошки,тощо.
    Хтось відрізав для своїх потреб герб,а надпис десь викинув як непотріб.
    Але гарна річ!
    :beer:
     
    antykvar_2009 und doccc gefällt das.
  18. zilkin

    zilkin Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.218
    Ort:
    Степь
    С Рождеством дорогие друзья!!!
     

    Images:

    IMG-0a72654c0f98140347d527a669c5900b-V.jpg
    Sholer, antykvar_2009, Lakki und 3 anderen gefällt das.
  19. Miklos

    Miklos Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    2.137
    Ort:
    Munkach
  20. zilkin

    zilkin Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.218
    Ort:
    Степь
    Miklós трофейщик .
     

    Images:

    IMG-e794840ccbb0c2be356a6022d0a9410c-V.jpg
    Sholer, Bandera3, antykvar_2009 und 2 anderen gefällt das.
  21. antykvar_2009

    antykvar_2009 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    124
    Лоты
      на продаже:
    139
      проданные:
    233
    Beiträge:
    4.884
    Христос родився! Ось така цікава книга дісталась... Усім удачі!
     

    Images:

    IMG-604531ebf76b364917390730b4301bb5-V.jpg
    IMG-765258eabf7897dc0498b5487b940200-V.jpg
    IMG-0a12182da6cac0f2f79cf8a2936090f8-V.jpg
    IMG-b0c2faf7a1db7d50cdfbb7fadaef4508-V.jpg
    IMG-d81505cab4c425afe3e7f82a4632c16f-V.jpg
    IMG-5e4c0e7b96959c14de28017fa51626a0-V.jpg
    IMG-2e5f061a209b92c1e4a72127c4f419f6-V.jpg
    IMG-4e2072a9b8db1defa0b5d45e621abe11-V.jpg
    IMG-0500d7fb54fbd7eaabfb6301664f67a3-V.jpg
    IMG-1731b193272910342fc26611105483ae-V.jpg
    IMG-dcb3855d32c17ced11f44e527b5ae166-V.jpg
    IMG-05b16db046c69435aa7a9fe81885986c-V.jpg
    IMG-1d8d1a847409896fac26ca00e10f3851-V.jpg
    IMG-fe03a59eee1135177328bcf370ce0ee2-V.jpg
    IMG-a0dc0a8bec7c68efe807672c25663cdf-V.jpg
    IMG-f013719e78753beef57bb8d0b9fc6044-V.jpg
    ivanov1, \Lisovik/, straniero und 3 anderen gefällt das.
  22. Младший Лейтенант

    Младший Лейтенант Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    38
    Beiträge:
    486
    Добрый день.
    Скажите пожалуйста, на фото венгерские солдаты или нет?
     

    Images:

    IMG_20220119_130959.jpg
    Bandera3, antykvar_2009 und \Lisovik/ gefällt das.
  23. zilkin

    zilkin Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.218
    Ort:
    Степь
    Приветствую!
    Венгры.
    В беретке лётчик остальные пехота.
     
    Sholer, antykvar_2009 und Kox 263-1 gefällt das.
  24. Младший Лейтенант

    Младший Лейтенант Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    38
    Beiträge:
    486
    Спасибо большое)
     
  25. antykvar_2009

    antykvar_2009 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    124
    Лоты
      на продаже:
    139
      проданные:
    233
    Beiträge:
    4.884
    Усіх з святом ! Може хтось підкаже по даному гаєчному ключу ? Дякую.
     

    Images:

    IMG-87a8d6db9f487f22954aab45062dcf43-V.jpg
    IMG-74eea7c12d224ab4991c5fc44b13eb99-V.jpg
    IMG-41c38495e858c16ffc6b87f96bcce5f0-V.jpg
    IMG-bc063a58d55408ef48542090ddd64a14-V.jpg
    Kox 263-1 und ArtBorsuk gefällt das.
  26. zilkin

    zilkin Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    1.218
    Ort:
    Степь
    Написано "Внимание только для затягивания конуса".
     
    Miklos, ArtBorsuk und antykvar_2009 gefällt das.