Шабля,шашка???

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von хачік, 21. Feb. 2018.

  1. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Beiträge:
    1.567
    Вітаю.
    Знайомому в руки попав такий "ножичок".
    Хочеться знати конкретніше що і чиє.
    Фото скинув тільки такі, так що сильно не кидайте в мене камінням,якщо річ варта уваги,будуть такі як потрібно
    Дякую
     

    Images:

    28235958_195984257653018_1629027700_n.jpg
    28236557_195984277653016_1398483764_n.jpg
    28308159_195984260986351_1702882276_n.jpg
    28380958_195984274319683_1245512850_n.jpg
    28381204_195984280986349_1935748806_n.jpg
    28381769_195984267653017_2066268112_n.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Тригранний штик до російської піхотної гвинтівки зразка 1826 -1828р.в.Штик трішки почишено від бруду...
      900 грн.
    2. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      400 грн.
    3. Манліхер (румин).Вичищений і змащений. Накладки новороб.Кнопка розроблена.Все на фото. Гарна річ в к...
      1600 грн.
    4. Залізо протравлене в кислоті та пофарбоване.
      2950 грн.
    5. Сабля пмв или период веймарской республики , я думаю что веймар это, вроде как пожарные ил...
      10100 грн.
  3. micromayor

    micromayor Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    209
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    396
    Добрый вечер.Клинок достойный внимания,давайте объективные фото.
     
    хачік gefällt das.
  4. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Beiträge:
    1.567
    Дякую,а можна в двох словах що і до чого?
     
  5. micromayor

    micromayor Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    209
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    396
    В двух словах- денег стоит,давайте фото.
     
  6. tralivali7

    tralivali7 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Beiträge:
    1.999
    шашка кавказского типа.
     
  7. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Да.Шашка так называемого кубанско-кавказского типа.Но "уставшая " и с конкретными потерями.
     
  8. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Beiträge:
    2.292
    Ort:
    ЮБП
    Клин не особо достойный внимания. Клин в таком сохране - максимум 120 амербаксов. По 300 гривен за обоймицы - И все...
     
  9. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Beiträge:
    1.567
    фото
     

    Images:

    DSC06290.JPG
    DSC06291.JPG
    DSC06292.JPG
    DSC06294.JPG
    DSC06296.JPG
    DSC06297.JPG
    DSC06298.JPG
    DSC06299.JPG
    DSC06300.JPG
    DSC06301.JPG
    DSC06302.JPG
    DSC06303.JPG
    DSC06304.JPG
    DSC06305.JPG
    DSC06306.JPG
    DSC06307.JPG
    DSC06308.JPG
    DSC06312.JPG
    DSC06313.JPG
    DSC06315.JPG
    Миша-Клад und Paul_Gudvin gefällt das.
  10. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Beiträge:
    2.292
    Ort:
    ЮБП
    Какая длина предмета..... И что за травление на клине. Как на счет клейм...
     
  11. хачік

    хачік Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    361
    Лоты
      на продаже:
    7
      проданные:
    627
    Beiträge:
    1.567
    Клейм не знайшов,травлення нерозбірливе,довжину скажу пізніше(забув поміряти)
     
  12. 646dg

    646dg General-major

    Сделайте более чёткое фото имени мастера. Вы попытались, но не совсем..
     

    Images:

    DSC06302.JPG
  13. КАРА-ХАН

    КАРА-ХАН Leutnant

    Beiträge:
    2.292
    Ort:
    ЮБП
    Не встречал имен вытравленых....
     
  14. похож на натуру только все серебро оторвали