Радянський протигаз

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von MarkMedvedev_, 29. März 2026.

  1. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Beiträge:
    14
    Ort:
    Kozova
    Вітаю!Цей радянський протигаз був знайдений в бомбосховищі 50-60х років, в інтернеті про нього інформації ноль. Дуже похожий на капсулу для новонароджених дітей. Будь ласка поможіть з індинтифікацією. IMG_20260329_200830.jpg IMG_20260329_200805.jpg IMG_20260329_200746.jpg
     
    TarASha, swat12, Tartar und 2 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Запчастини від грабен магазинів
      75 грн.
    2. 320 грн.
    3. Цевьё на ПП SA 24-26. Бакелит оригинал . С вопросами и за доп фото писать в личные сообщения. ДАННЫ...
      1000 грн.
    4. Оригінальна декоративна намистина для темляка, виготовлена з латунного сплаву. Ідеально підходить дл...
      200 грн.
    5. 300 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    513
    Лоты
      на продаже:
    152
      проданные:
    1.157
    Beiträge:
    3.115
    Ort:
    г.Харьков
    Доброго. Так и есть. Детский противогаз-конверт. Судя по клеймам - 41й год.
     

    Images:

    20260329_202508.jpg
    20260329_202527.jpg
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    На зображенні представлений радянський цивільний протигаз ГП-4у, який зараз класифікується як предмет колекціонування. Це сказав ШІ
     
  5. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Ох той ШІ з своїм колекцієнуванням, повидавали нам ИД-11, то гуглили, як ним користуватися ШІ також відповів, що супер пупер мега раритет))) вибачаюсь за флуд:beer:
     
    A10A, Tactii, Tartar und 4 anderen gefällt das.
  6. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Beiträge:
    14
    Ort:
    Kozova
    Дуже дякую всім хто допоміг з індинтифікацією!!!:beer:
     
    Tartar, turist1967 und ARROW gefällt das.
  7. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Beiträge:
    2
    Ort:
    Рівне
    Доброго дня чому використовуєте фото без позначення автора?
     
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Це що за нововедення? Десь в правилах форуму відбулися зміни?
     
    TarASha gefällt das.
  9. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Beiträge:
    2
    Ort:
    Рівне
    Чисто для поваги до людини