Подскажите!!!!!!!

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von portaum, 17. Aug. 2007.

?

Что делать??????

  1. ???

    8 Stimme(n)
    12,3%
  2. !!!

    11 Stimme(n)
    16,9%
  3. вешаццо

    24 Stimme(n)
    36,9%
  4. крестиццо

    8 Stimme(n)
    12,3%
  5. похмеляццо!!!

    14 Stimme(n)
    21,5%
  1. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    1.726
    А може і таке

    [​IMG]
     
    votaga, Efor, Cladotrix und 3 anderen gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 10 шт.)
      Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW. Гарний колекційний варіант на по...
      1250 грн.
    2. Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW.
      1250 грн.
    3. (в наличии 214 шт.)
      Гильза 12.7х99 с пулемета Браунинг М2. Маркировки LC Цена за 1штуку
      17 грн.
    4. Пулеметная лента с гильзами 7,62х51 Nato. Гильзы латунные, 100 шт, звенья ленты стальные. Вес: 1,5кг...
      800 грн.
    5. (в наличии 1 шт.)
      Набір ммг 5.56 м855 ( в лоті все що на фото)
      300 грн.
  3. шановний! цицьки в нас по п'ятницях а сьогодні ще неділя. порядок должєн бить а нє то шо січас. отакоєот. а ви кажете
     
  4. spomb

    spomb Feldwebel

    Beiträge:
    206
    вот это другое дело, все же лучше чем бабульки, еще и на ночь глядя
     
    Efor und Роня gefällt das.
  5. Роня

    Роня Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    1.726
    Я вибачаюсь це не цицьки, а внучка + 1 цицьок ;).

    П.С, а пригледівся подібна няшмяш
     
    Efor, InDex und консерватор gefällt das.
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.444
    Ort:
    Україна
    votaga, Efor und Sumy.Uk gefällt das.
  7. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    191
    Ort:
    україна
    ех не хотів я розказувати але неможу це в собі тримати, тож слухайте. жила в нашому селі дуже гарна молодиця, пріська і все булоб добре но почалася війна. і про її неземну красу дізнався командир самого карательного батальона сс жопо–рвакен. і пішов той командир з карателями свататися але винесла пріська гарбуза фашисту,заплакали всі карателі і пішли до ставочка а там купався діт панас і бачив як вишикувалися окупанти у кожного по 3 автомата, по 5 мг,12 наградних кінжалів,а в бачках замість протигаза слитки золота, наділи рюкзаки з награбованим тай втопилися від горя нероздільонной любві.і зтого часу той ставок проклятим став бо через рік там втопилися 8 танків,дід панас казав шо таке як тигри,і командир ще встиг шось крикнути про золото і рейх.згодом дід панас відкрив мені місце знаходження цього ставка,але дід був віщун( здобув цей дар там же в ставку)коли на ньога там впав німецький літак з якимись кольцами черепами. і сказав дід панас нікому не казати і не показувати того ставка.тож не просіт мене все равно не скажу нічого,хіба пану Консерваторові дам координати,тай то в обмін на сало з прослойкою.сало шоб було товщиною пальців на 5,не менше це умова діда панаса
     
    Zuletzt bearbeitet: 24. Nov. 2015
    ZioViktor, Yako, Гельґі und 7 anderen gefällt das.
  8. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
  9. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    191
    Ort:
    україна
    приснився сьогодні дід панас,дуже мене лаяв шо відкрив тайну.і сказав щоб я хоч про надсекретну ананербівську лабораторію,що чудово збереглася,біля тогож ставочка.ключ від якої дідусь теж довірив мені.бо як він казав бачи шо я вмію берегти тайну
     
    ZioViktor gefällt das.
  10. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
    так так я чув ту історію. справа в тому (я тоже уже не зміг мовчати), справа в тому що дід Панас був як би то мягко сказати... кавалєром баби Фросі. Він з нею трохи піддружував. На щастя в неї слова "тайна", "секрет" не існують в словарному запасі... і тому вона мені показували ті місця якось. Це один із тих ставків ... Screenshot_2015-11-24-11-29-38.png .
     
    ZioViktor und vask004 gefällt das.
  11. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
    Комради подскажите пожалуйсто она что голая? а то я на копе очки потерял ,розмазанно всё. не видно
     
  12. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    191
    Ort:
    україна
    так камраде це саме те місце, тож дід казав що коли випливе гарбуз того охвіцера карателя, то вийдуть фашисти з води і каратимуть всіх підряд.а зупинити це можу лише я бо в мене ключ від над секретної лаби! але мені треба святе сало пана Консерватора, та мп 40 зі срібними кулями,без цього ніяк і надати це все треба дуже швидко бо можна не встигнути!!!
     
    ZioViktor gefällt das.
  13. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
     
  14. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
    ...той "гарбузик" часто там плаває..
     
    ZioViktor und vask004 gefällt das.
  15. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    191
    Ort:
    україна
    ну от і все почалося.а я чесно не до кінця вірив діду! а воно таки випливло,все як у пророцтві було сказано.скоро і сс вилізе,але ще маю трошки часу треба скарати того гарбуза,може і минеться але сала треба хоч би шмат
     
    ZioViktor gefällt das.
  16. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
    незнаю як СС, а СіСі точно вилазять:D
     
    ZioViktor und vask004 gefällt das.
  17. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    191
    Ort:
    україна
    то все не спроста,ой не спроста. там ще якась установка силова яка досі працює,там все не те чим єсть насправді!
     
  18. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
    от і я так думаю... в мене є підозра що там затоплені ті 44 ракети ФАУ 2, що везлись у ставку Гітлєра і за одну ніч були викрадені пастухами Миколою Кулиничом і Грицьком Ноцником...
     
  19. vask004

    vask004 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    191
    Ort:
    україна
    і я таке підозрював,а установка дивно діє на людей там різко спричиняє гіпер ерекцію,шалений понос,і сльозовиділення.причому все одночасно,це точно фашиська адська машина,супер карательного батальона сс!
     
    ZioViktor und Про-100-Гена gefällt das.
  20. Про-100-Гена

    Про-100-Гена Obergefreiter

    Beiträge:
    145
    Ort:
    Стрий
    :D:D:D:smile_15:
     
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]
     
    консерватор gefällt das.