Пістолет "Фромер"

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Bandera2, 14. Juni 2013.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Товариш попросив щоб дали грошову оцінку Фромера калібр 6.35.Ствола немає,фото через телефон і тому не дуже якісне.Розміри 12см*7см вміщається на долоні,може був як дамський.З одноі сторони надпись що виготовлено по патенту USA/
     

    Images:

    діма 036.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Рыцарский Крест Железного Креста 1939 г. (нем. Ritterkreuz des Eisernen Kreuzes) ------- Из личной к...
      603750 грн.
    2. 3 значка "День Труда 1 Мая" 1934-35-36 г.г. Значки - в отличном состоянии, все - клейменые...
      2222 грн.
    3. Медаль немецкая за участие в стрельбах .Надпись - 5.sieger Grevenbroich 1932.Медаль латунная посереб...
      700 грн.
    4. Хрест за 25 років вислуги, на громадській службі. В рідній коробочці.
      3200 грн.
    5. Німецький значок SAAR - 1935.
      300 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    35
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    92
    Beiträge:
    11.666
    Ort:
    Город-герой
    удачи
     
  4. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Фото не те що не якісне, а взагалі інформативно ніяке, а тому передайте товаришу,що коштує стільки
     

    Images:

    80.jpg
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Добре,дякую за оцінку.Но хотілобся почути чуть серьозне.
     
  6. Feuerstein

    Feuerstein Фанат копа

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Beiträge:
    2.304
    Ort:
    Степь
    Выложите нормальные фото,тогда услышите серьезное.
     
    Rscorpion und slava2008 gefällt das.
  7. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Ви дуже не гнівайтесь, але самі розумієте, що тут не форум екстрасенсів. Для нормальної оцінки, треба нормально бачити що оцінюєш. А що можна побачити по ваших фото?. контури пістолета, і даже не цілого.
    Тому і вийшло як в приказці "яке їхало-таке й здибало".
    І як написали вище, поки не буде фото в нормальній якості, різних ракурсів, то реально ніхто і не оцінить.
    Приблизно це виглядає так
    http://reibert.info/threads/ммг-мг-34.384728/
    http://reibert.info/threads/ммг-револьвера-гассер.384733/
    а так на мою думку взагалі ідеально
    http://reibert.info/threads/maschinenpistole-43-ммг.386056/
    і будуть тоді серьозні оцінки.
     
    IgorSatok und Luftshtutz gefällt das.