Не повезло

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von ЮРС, 28. Okt. 2017.

  1. ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    973
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.875
    Beiträge:
    1.941
    Ort:
    украина
    Доброго.Металл труха,ка можно латуньку почистить?
    С ув.
     

    Images:

    IMG_2976.JPG
    IMG_2977.JPG
    Jawist und minitarn3838 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Трубка для паління вінтажна виробництва Франціі
      280 грн.
    2. Кільце West Wall. Просте, проте - оригінальне! На додаткових фото можна побачити аналогічне кільце з...
      1500 грн.
    3. Німецькі сонцезахисні окуляри.
      1000 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      180 грн.
    5. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      750 грн.
  3. Oleg Nevidomy

    Oleg Nevidomy Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    26
    Beiträge:
    481
    Якщо зняти латунні запчасті, то можна в соляну кислоту кинути, але кожних кілька секунд витягувати і контролювати. Коли деталь почервоніє, пройтись нульовкою і довести все це діло латунною крацовочкою. Це суто мій метод чистки латуні. І я його запропонував як варіант, з пов.
     
    Aleksandr-novichek und ЮРС gefällt das.
  4. rojos77

    rojos77 Oberschütze

    Кислота убивает такие вещи в хлам,рекомендую проверенный гидролиз.
     
  5. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Beiträge:
    7.946
    Ort:
    Слобода
    вот результат пескоструя, пршелся нулевкой и полировка
     

    Images:

    DSC09404.JPG
    DSC09405.JPG
    DSC09406.JPG
    StudenT(), Doktor 103, Virii und 2 anderen gefällt das.
  6. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Beiträge:
    7.946
    Ort:
    Слобода
  7. Jawist

    Jawist General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    27
    Beiträge:
    7.946
    Ort:
    Слобода
    на 8 минуте ответ на Ваш вопрос
     
    StudenT(), ЮРС und neo160889 gefällt das.
  8. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    35
    Beiträge:
    2.960
    Ort:
    Киев
    Всегда говорил, что пескоструй - это лучший способ очищать железо.
     
    Rayceff und ЮРС gefällt das.
  9. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    35
    Beiträge:
    2.960
    Ort:
    Киев
    Если вы имеете ввиду электролиз, то он тоже не идеален. Под воздействием выделяющегося водорода металл охрупчивается и мелкие выступы сыпятся.
     
    ЮРС gefällt das.
  10. Killer

    Killer Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    21
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Со всем уважением но это все бред. Я не представляю сколько нужно обект пытать электролизом или на каких токах чтоб он охрупчивался и выступы сыпались. Сам электролизом пользуюсь лет 8 и ничего подобного никогда не было. Сыплется только то чего никак не сохранить и при других методах чистки.
     
  11. Винничанин

    Винничанин Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Приветствую. Я закидываю латунь в нашатырный спирт. Результат отличный и красноты нет.
    Я так чищу латунные пряги. До.
    6901416-e2ea1fedbd2400443a73fbec61a1c903.jpg 6901418-d96a014317eab69e5b5a76e631ed4611.jpg
    И после.
    6901433-ce56b4f66a18cd6d981a46ebf42e6d1b.jpg 6901439-499c6289fb930c1c69e4e8697b8d874f.jpg
     
    КорифеЙ, Amadeus, alex-kv und 5 anderen gefällt das.
  12. Doktor 103

    Doktor 103 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    64
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    102
    Вітаю, камаради! При електролізі з латуні починає "виходити" цинк, і річ стає червоною від міді...
    Тому краще до латуні електроліз не застосовувати.
     
    Винничанин und ЮРС gefällt das.
  13. Doktor 103

    Doktor 103 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    64
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    102
    Коли служив в армії(1986-88рр), застосовував для чищення пряжки "Асідол" в тюбиках - у "совку".Потім, у Німеччині ,брав у солдатському магазині його дойч-аналог "РЕRDOL". Зараз користуюсь теж "німцем" - "SIDOL-Metall" від "Henkel". Він - найкращий.
    Так от: основна складова цих рідких середників - нашатирний спирт. Суміш не так "б’є по шарАм", як простий 10% аміак, і має в собі легкі абразиви.Для здоров’я краще!:D:beer:
     
    ЮРС und Винничанин gefällt das.
  14. Doktor 103

    Doktor 103 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    64
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    102
    Вирішив скинути фото , щоб легше було шукати. Я його купив у одного хлопаки на ринку, який возить побутову хімію з Європи.
    Пробував чистити старе срібло - просто супер! Варто придбати - заплатив 25 грн 2 міс тому.
    У флаконі 250 мл.
    Давній і перевірений засіб у якісному німецькому виконанні.Рекомендую!
     

    Images:

    PB154263.JPG
    Винничанин, 663 und ЮРС gefällt das.
  15. ЮРС

    ЮРС Feldwebel

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    973
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.875
    Beiträge:
    1.941
    Ort:
    украина
    Всем спасибо!
     
    Doktor 103 gefällt das.
  16. Jurakas

    Jurakas Major

    Beiträge:
    2.614
    Ort:
    E&U
    Из кухни известно такой помощник, как CIF , очень эффективно и быстро почистить особенно свет-металла;)
     
    ЮРС gefällt das.