Маркировка гильз

Dieses Thema im Forum "Кулі та гільзи" wurde erstellt von Amoralov, 1. Jan. 2025.

  1. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    100
    Лоты
      на продаже:
    16
      проданные:
    197
    Beiträge:
    3.852
    Всем доброго.Нашел такой сброс гильз.Интересна маркировка.Если у кого есть информация по ней ,будет очень интересно.По локации,городок Дребак,Норвегия.Парк,где стояла береговая артиллерия дребака и откуда велся огонь по крейсеру Блюхеру ,в 1940году,при окупации Норвегии войсками германии
     

    Images:

    IMG_3885.jpeg
    IMG_3878.jpeg
    IMG_3877.jpeg
    IMG_3876.jpeg
    MiXaNiK und ArtBorsuk gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. не стреляние..ровние без дефектов..
      1350 грн.
    2. Пропоную кулі австрійського виробництва 6,5 мм .241 — 50 шт Вага — 6 грам в рідній упаковці 1920-x...
      1200 грн.
    3. Обойма на 5 патронов к царской мосинке. Клеймо Ижевского оружейного завода “лук со стрелой”. В отлич...
      270 грн.
    4. Кулі Гвинтівки Мосіна-мельхіор, не стріляні, 200 штук
      600 грн.
    5. Планки Маузер.
      150 грн.
  3. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    100
    Лоты
      на продаже:
    16
      проданные:
    197
    Beiträge:
    3.852
    Фото
     

    Images:

    IMG_3875.jpeg
    IMG_3874.jpeg
    IMG_3873.jpeg
    IMG_3872.jpeg
    IMG_3871.jpeg
    IMG_3870.jpeg
    IMG_3869.jpeg
    ArtBorsuk gefällt das.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    бачиться :
    учбово/маніпуляційні (??) набої для гвинтівки 10,15 Х 61R Ярманн (норвезька)
    (10.15x61R Jarmann Norwegian - на фото.)
    :beer:
    З.ЬІ. ...про ЦЕ/ТАКЕ марування я Вам вже відповідав раніше :
    "...маркуванням у вигляді штришкІв (знаків) - позиціонується як Норвезьке виробництво (Haerens Laboratoriet Verkstedet, Oslo)... ."
    https://reibert.info/threads/gilza-s-norvegii-na-opoznanie.1483564/
     

    Images:

    jarmann10stor.jpg
    Zuletzt bearbeitet: 1. Jan. 2025
    Ph@ntom, GINDENBURG, manfredd und 5 anderen gefällt das.