Манліхер 95М

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Bandera2, 15. Okt. 2013.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Є такий екземпляр.Нерозкручований від заводу.Все рідне і робоче.Забув сказати що дерево прирізане на 10 см і нема жіліза під штик-ніж і покрашене дерево безкольоровим лакоцініом.69 років тому один дідо забрав від мадярського жандарма і зтих пір зберігав у себе.Прошу спеціалістів дати реальну ціну карабіна.
     

    Images:

    9mglnS20vQ4.jpg
    ecKvr0iAwjw.jpg
    IIm7PjgAXWI.jpg
    ITLsiEssc8k.jpg
    jjjRHLim2bI.jpg
    -KPVm6QFQms.jpg
    xk7YYTJZux0.jpg
    DY0eFmy1llU.jpg
    BW0I1_r7Jvo.jpg
    1.jpg
    Alex_l76 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Шомпол на Маузер к98 состояние хорошее по фото
      1100 грн.
    2. 250 грн.
    3. Ммг маузер 98к Все по фото
      25000 грн.
    4. Переднее крепление и призма MAUSER для штыка Прилив под штык и верхнее ложевое кольцо для винтовки «...
      2900 грн.
    5. Стебель затвора на Маузер к98 состояние по фото
      4200 грн.
  3. nimash1

    nimash1 Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    459
    Ort:
    украина
    интересный намушник,никогда раньше таких не встречал,сделайте качественные фото всех клейм и фото затвора,если карабин на одном номере то я думаю что 3500 грн он стоит.с ув.
     
    j.wais gefällt das.
  4. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Beiträge:
    7.121
    Ort:
    Галичина
    Намушник, по ходу, не його! Переробка?
     
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Переробки не було
     
  6. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Beiträge:
    7.121
    Ort:
    Галичина
    Можливо Ви неправильно зрозуміли!:oops: Намушник досить цікавий. Такого на Манліхерех я й не бачив. Та й не тільки я. Тому, думаю, що скоріш за все- він не від нього!
    Навіть не пригадую чогось подібного... Можливо хтось М91 косив.
     
  7. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Всі питають за намушник.Може бути що** мадярярський шандара** щось зробив для себе.Но те що намушник нерозкручуваний 69 років-то фактДаю фото самого намушника.
     

    Images:

    3MF7sLB-AD4.jpg
    TPHo7V8HBHg.jpg
    VpawkfkPGBk.jpg
  8. kombat77

    kombat77 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    114
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    204
    Beiträge:
    6.933
    Ort:
    Украина
    Дерево новодельное? до 3000грн.
     
  9. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    За дерево дідо зарікався що рідне.Рідне дерево на 95М небачив.
     
  10. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Beiträge:
    2.925
    Был у Меня такой в 92году, без затвора, как новый в Белоруссии. Жаль! Не знал, что это тогда.
     
  11. Pum_purum

    Pum_purum Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    А может для охоты переделка?Что то типа фроловки.
     
  12. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    55
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Beiträge:
    2.925
    В Моем небыло дерева, намушника и шкалы поправок. Все остальное жесть! Только канал ствола тонкий 6мм ( примерно ) и нарезы в стволе крупные ( не сточены) Я и отдал его, как без перспективного. Тогда стреляющего копа хватало. Это Витебская обл. Дубровенский р-н.
     
  13. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Питав діда-казав як був так і залишився в нього.
     
  14. Кельт

    Кельт Major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    32
    Beiträge:
    7.986
    Ort:
    южные степи
    ствол расточенный, охотник !
     
  15. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Хлопці я просив реально оцінити 95М,скільки він вартує.Ствол нерозточували а такі намушники стояли на австрійських карабінах,а це мадярський.
     
  16. j.wais

    j.wais General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    9
    Beiträge:
    7.121
    Ort:
    Галичина
    А можна фото такого намушника на австрійському карабіні!
    Та й, щоб нормально оцінити- потрібно більше інформації. Ось і питають і Вас.
     
  17. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Зайдіть на ММГ Рушниці і там камарад Джаф продає Штаєр 95М Австрійський-там точно такий намушник.А всю інформацію що знав я написав.Це одне те що 69 років дідо зберігав вартує грошей.Ви ж знаєте самі(бо з Галичини) що скільки різного добра поховано у наших горах і Бог знає чи признаються ще ті що ховали де воно лежить .Навірно вистачилоб на всіх форумчан по 1шт.А скільки повикидали у річки бо боялися Сибіру і білих ведмедів.В Карпатах ще багато находять на горищах файного.
     
    IgorSatok und Vitaly gefällt das.