Лампа?

Dieses Thema im Forum "Що це таке?" wurde erstellt von саша85, 6. Nov. 2022.

  1. саша85

    саша85 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    466
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    926
    Доброго дня! Підкажіть по знахідці, дякую!
     

    Images:

    Screenshot_20221106-123253.png
    Screenshot_20221106-123245.png
    Screenshot_20221106-123241.png
    Screenshot_20221106-123237.png
    Screenshot_20221106-123233.png
    SанЬіч 74 und Falconer gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. 250 грн.
    2. Кованные ложевые кольца для драгунских и казачьих винтовок Мосина, а так же для карабинов. Оригинал,...
      3000 грн.
    3. Латунные надульник и отвёртка к винтовке Арисака. Надульник с клеймом.
      600 грн.
    4. Деталь від зброї, знахідка з німецької позиції. Стан по фото.
      255 грн.
    5. 12 калібр, все інше на фото. Із недоліків, курки. Один рідний, підварювався раніше, другий рідний, л...
      15000 грн.
  3. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    2
    Beiträge:
    13.240
    Так! Голова паяльної лампи...
     
    Лорд Грегори und zubrik gefällt das.
  4. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Beiträge:
    8.132
    Приветствую. Карбидная лампа, вернее то , что от неё осталось. На подобии такой.[​IMG]