Кітель.

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Alekss777, 23. Sep. 2023.

  1. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    162
      проданные:
    2.659
    Beiträge:
    7.947
    Мої вітання.
    Підкажіть будь ласка хто в темі , яка вартість німецького кітеля по ходу залізничника ?
    Стан гарний . Якісна дорога тканина , золотисті зернисті гудзикі ,металічні емблеми.
    Наперед дякую. З повагою.А
     

    Images:

    20230923_213348.jpg
    20230923_213337.jpg
    20230923_213331.jpg
    20230923_213244.jpg
    20230923_213328.jpg
    20230923_213239.jpg
    vulcan888, Mihalich1979 und gheka gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    2. Копані.
      250 грн.
    3. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    4. Финская армейская пуговица М/36. Использовалась на кителях и мундирах Вооруженных сил Финляндии на п...
      100 грн.
    5. Диаметр 25 мм, фото на листе в клетку для масштаба Описание: https://ru.wikipedia.org/wiki/Рейхсмари...
      250 грн.
  3. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    1.610
    Ort:
    Киев Украина
    Приветствую.
    Китель периода Третьего Рейха чиновника Deutsches Reichsbahn 14 класса (с классностью могу ошибиться, фотографии погон - «вырви глаз»). Судя по нарукавному знаку, данный чиновник отвечал за маневры. Этот значок носил либо маневровый начальник (Rangieraufseher), маневровый мастер (Rangiermeister), либо старший маневровый мастер (Oberrangiermeister).
    К сожалению, тема по железнодорожникам весьма специфическая - на любителя. Поэтому и цены значительно ниже, нежели на «боевой Рейх». За границей цена подобных кителей колеблется в диапазоне 200-300 уе. Какая цена будет у нас в нынешних реалиях сложно сказать. Попробуйте на аукцион со стартом в 7500 тыс. Грн.
    С уважением, Илья
     
  4. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    162
      проданные:
    2.659
    Beiträge:
    7.947
    Дякую Вам.За гарну чітку розгорнуту професійну відповідь. Кітель з колекції мого кума . Він сам був залізничником і збирав колись речі на тему його професії. Тепер попросили продати за , що небудь. Я зміг лиш по ґудзиках емблемі і стилістиці здогадатись , що німець. Ось зробив фото ще погона. Погане нажаль освітлення.
     

    Images:

    20230924_001453.jpg
    20230924_001504.jpg
    20230924_001526.jpg
    bogdan victorovichST+, Oprishok und gheka gefällt das.
  5. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    162
      проданные:
    2.659
    Beiträge:
    7.947
    До речі на підтвердження Ваших слів знайшов на продажі нашивку і петлиці тож ціну Ви вказали правильно. За що Вам дякую!. З повагою.А
     

    Images:

    Screenshot_20230924-002641_Google.jpg
    bogdan victorovichST+, Oprishok und gheka gefällt das.
  6. arbuzz

    arbuzz Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Beiträge:
    1.610
    Ort:
    Киев Украина

    Images:

    IMG_2056.jpeg
    IMG_2058.jpeg
    Вiтушка, ivanov1, Oprishok und 4 anderen gefällt das.
  7. Alekss777

    Alekss777 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1238
    Лоты
      на продаже:
    162
      проданные:
    2.659
    Beiträge:
    7.947