Реклама на REIBERT.info
Dieses Thema im Forum "Хлам" wurde erstellt von Саргій, 23. Juni 2026 um 15:11 Uhr.
Доброго такі знайшов ящики , це по 2 світовій чи вже пізніший совок? і чи вони щось вартують? дякую.
То від "Максіма" патронні контейнери.