Трубка Мосина

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Sergey1491, 4 тра 2020.

  1. Sergey1491

    Sergey1491 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    sergey1491
    Добрый день, просьба подсказать по стоимости
     

    Images:

    20200504_110438.jpg
    20200504_110452.jpg
    20200504_110456.jpg
    20200504_110459.jpg
    20200504_110503.jpg
    20200504_110508.jpg
    20200504_110515.jpg
    20200504_110519.jpg
    20200504_110526.jpg
    20200504_110615.jpg
    20200504_110619.jpg
    20200504_110621.jpg
    Рост76 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Працює. Весь комплект на продаж. Нічого не розбиваю окремо! Прокладка є. Все ок,на фото..
      52000 грн.
    2. 450 грн.
    3. Штангенциркуль RAXA непоганий стан, все на фото.
      1249 грн.
    4. Деталь защиты (крышка) двигателя танка Т-34.Применялась и на других моделях.Вес больше 120 кг.На чер...
      7500 грн.
    5. Каток Sd.kfz 7 Состояние по фото, отсутствует резина.
      1000 грн.
  3. Sergey1491

    Sergey1491 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    97
    Повідомлення:
    1.261
    Адреса:
    sergey1491
    патронник в гарному стані
     

    Images:

    20200504_110615.jpg
    20200504_110619.jpg
    20200504_110621.jpg
    20200504_110625.jpg
    20200504_110632.jpg
    20200504_110640.jpg
    20200504_110649.jpg
    20200504_110643.jpg
  4. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    Патронник гарний, це плюс, але зовнішній вигляд дуже побитий, є місця де вона дуже прогнила, це суттєвий мінус , багато роботи щоб привести до вигляду , думаю гривень 100-200
     
    Woldemar M., Kox 263-1, Рост76 та ще 1-му подобається це.
  5. Рост76

    Рост76 General-major

    Повідомлення:
    5.217
    Адреса:
    Рідна ненька Україна.
    Доброго, від 200 грн можна ставити на аук, ссилочку в темі залиште будласка.
    З Повагою.
     
    Мансур Львович, Bakay, Woldemar M. та ще 1-му подобається це.