Пістолет "Фромер"

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bandera2, 14 чер 2013.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Товариш попросив щоб дали грошову оцінку Фромера калібр 6.35.Ствола немає,фото через телефон і тому не дуже якісне.Розміри 12см*7см вміщається на долоні,може був як дамський.З одноі сторони надпись що виготовлено по патенту USA/
     

    Images:

    діма 036.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Цинковая версия . Клеймо 3 - производитель Вильгельм Доймер, Люденшайд. Крест в красивой патине,...
      11000 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Планка польової колодки. Німеччина.
      200 грн.
    3. Нагрудный знак "Пехотный Штурм", в серебре. ---------- "Infanteriesturmabzeichen in S...
      14400 грн.
    4. Знак Зінітчік. Цинковий. Матеріал, міцний, не кришиться. Голка працюе, добре. Голка магнітна.
      3000 грн.
    5. До вашої уваги німецька медаль "За військові заслуги" третього рейху 1939 року. - Всі пит...
      1250 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    удачи
     
  4. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Фото не те що не якісне, а взагалі інформативно ніяке, а тому передайте товаришу,що коштує стільки
     

    Images:

    80.jpg
    Мигел, Maverick911, ГИМНАЗИСТ та 10 іншим подобається це.
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Добре,дякую за оцінку.Но хотілобся почути чуть серьозне.
     
  6. Feuerstein

    Feuerstein Фанат копа

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    2.304
    Адреса:
    Степь
    Выложите нормальные фото,тогда услышите серьезное.
     
    Rscorpion та slava2008 подобається це.
  7. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Ви дуже не гнівайтесь, але самі розумієте, що тут не форум екстрасенсів. Для нормальної оцінки, треба нормально бачити що оцінюєш. А що можна побачити по ваших фото?. контури пістолета, і даже не цілого.
    Тому і вийшло як в приказці "яке їхало-таке й здибало".
    І як написали вище, поки не буде фото в нормальній якості, різних ракурсів, то реально ніхто і не оцінить.
    Приблизно це виглядає так
    http://reibert.info/threads/ммг-мг-34.384728/
    http://reibert.info/threads/ммг-револьвера-гассер.384733/
    а так на мою думку взагалі ідеально
    http://reibert.info/threads/maschinenpistole-43-ммг.386056/
    і будуть тоді серьозні оцінки.
     
    IgorSatok та Luftshtutz подобається це.