Маркировка гильз

Тема у розділі 'Кулі та гільзи', створена користувачем Amoralov, 1 січ 2025.

  1. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    100
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    197
    Повідомлення:
    3.852
    Всем доброго.Нашел такой сброс гильз.Интересна маркировка.Если у кого есть информация по ней ,будет очень интересно.По локации,городок Дребак,Норвегия.Парк,где стояла береговая артиллерия дребака и откуда велся огонь по крейсеру Блюхеру ,в 1940году,при окупации Норвегии войсками германии
     

    Images:

    IMG_3885.jpeg
    IMG_3878.jpeg
    IMG_3877.jpeg
    IMG_3876.jpeg
    MiXaNiK та ArtBorsuk подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      ММГ.Гильза латунь тировой отстрел..…Пуля сидит плотно.Вставлена в обжатую гильзу.Все в размере
      40 грн.
    2. (в наявності 96 шт.)
      ммг макети..гильза полигонний отстрел(магнитная)..пуля впресована в обжатую гильзу..в размере
      25 грн.
    3. Л-051 50-мм піропатрон радиолокаційний ППР-50. Стан на фото. У наявності 10 шт.
      90 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      25 макетов патронов на ленте. В патронах гильза пробита , пули сидят плотно. Лента новая. Цена указа...
      650 грн.
    5. (в наявності 96 шт.)
      Назва - Обойма СКС Стан - складського зберігання Матеріал - сталь, вороніння Комплектація - 1 обойма...
      35 грн.
  3. Amoralov

    Amoralov Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    100
    Лоти
      на продажу:
    16
      продані:
    197
    Повідомлення:
    3.852
    Фото
     

    Images:

    IMG_3875.jpeg
    IMG_3874.jpeg
    IMG_3873.jpeg
    IMG_3872.jpeg
    IMG_3871.jpeg
    IMG_3870.jpeg
    IMG_3869.jpeg
    ArtBorsuk подобається це.
  4. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.984
    Адреса:
    Київ, Україна
    бачиться :
    учбово/маніпуляційні (??) набої для гвинтівки 10,15 Х 61R Ярманн (норвезька)
    (10.15x61R Jarmann Norwegian - на фото.)
    :beer:
    З.ЬІ. ...про ЦЕ/ТАКЕ марування я Вам вже відповідав раніше :
    "...маркуванням у вигляді штришкІв (знаків) - позиціонується як Норвезьке виробництво (Haerens Laboratoriet Verkstedet, Oslo)... ."
    https://reibert.info/threads/gilza-s-norvegii-na-opoznanie.1483564/
     

    Images:

    jarmann10stor.jpg
    Останнє редагування: 1 січ 2025
    Ph@ntom, GINDENBURG, manfredd та 5 іншим подобається це.