Кинжал

Тема у розділі 'Росія', створена користувачем Sobolevmisha, 6 тра 2026.

  1. Sobolevmisha

    Sobolevmisha Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Черноморск
    День добрый. Достался за недорого такой вот кинжал . как по мне фронтовая классика.
     

    Images:

    IMG_20260506_101312.jpg
    IMG_20260506_101152.jpg
    IMG_20260506_101021.jpg
    IMG_20260506_101048.jpg
    IMG_20260506_100956.jpg
    IMG_20260506_100940.jpg
    IMG_20260506_101225.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    2. Тонер -вес 150 грамм
      230 грн.
    3. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    4. 1150 грн.
    5. Зимняя куртка для охраны, модель Бастион, новая с биркой, большой размер. Внутри подстежка, капюшон...
      650 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.752
    Адреса:
    Запорожье
    Більш схожий на зонівський.
     
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    58
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    104
    Повідомлення:
    5.434
    Адреса:
    Україна
    Доброго!
    Не факт, що він радянський:), хоча стверджувати не буду.
    C42D2A6E-B96D-4E35-AFAE-98E38E35BCBA.jpeg 3669150.jpeg
    В американців, наприклад, саморобки (theater made) із подібними наборними рукоятками теж були:). Американці їх називають Sweetheart grips:),
    тому що іноді всередину фото вставляли.
    il_fullxfull.5667673517_pasr.jpg
    З повагою,
     
    Unnamed Player, Elvis1988, Instructor - Sun та ще 1-му подобається це.
  5. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    В данном случае - чья -то фантазия. ИМХО
     
    Blitzwinkel, LySS та Прокоп01 подобається це.
  6. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Повідомлення:
    2.205
    Адреса:
    Тихий Омут
    Не фантазия а химера . Клин , гарда и ножны по моде до 17 года . Рукоять и тыльник на войну .
    Когда собрали ( на слэнге поженили ) без фотографии расклепа , сказать трудно и скорее всего невозможно .
    Думаю ножик уже разобрали , доработали и продали два *безвопросных оригинала *.