Фляга

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем 1Schütze1, 8 жов 2023.

  1. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    Доброго всім дня є ось така фляга сказали чеська м60 якщо потрібні будуть фото додам з повагою
     

    Images:

    20231007_123347.jpg
    20231007_130714.jpg
    20231007_132035.jpg
    20231007_123334.jpg
    20231007_123321.jpg
    SанЬіч 74 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. ММГ Универсальная винтовочная граната Universalgranate
      1800 грн.
    2. 590 грн.
    3. 750 грн.
    4. По фото
      500 грн.
    5. Фрагмент запала ручной гранаты образца 1914 года (РГ-14).
      100 грн.
  3. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
  4. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    ?
     
    SанЬіч 74 та Bulwinkin подобається це.
  5. SанЬіч 74

    SанЬіч 74 General-major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    13.240
    Не збрехали. Чехословаччина... чохол гарно налазить на флягу вермахта... про те що це післявійна, нагадувати глупо.
     
    1Schütze1 подобається це.
  6. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    Дякую вам просто дивився в інтернеті м60 зовсім інакше виглядає більше косить на медецинську вермахта але це точно не вона
     
  7. 1Schütze1

    1Schütze1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    332
    Або ще на єгерську але клейма чохол на нитках а не кнопках тому на жаль не німка може знаєте приблизну ціну в такому стані?