Попаяем? :)

Тема в разделе "Курилка", создана пользователем Cladotrix, 17 июн 2017.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Був би драйвер в кнопці, то помінявши, та хоч викруткою закорочуючи, був би один режим. А так як драйвер біля діода, то замикайте контакт чим хочете, а буде блимати декілька
     
    Ph@ntom, cer и Konrad Lorenz нравится это.
    1. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    2. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    3. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    4. Форма ВСУ Комплект формы ( кепка, панама, берет, балаклава, куртка, брюки; разм. 52\4 ), а также шл...
      4555 грн.
    5. штани всу бв розмір 48-3 .молнія працюе. кармани цілі
      150 грн.
  2. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    До чого тут температура і універ? Продавець не пропонує фонарі нижче 4000, от і все. Вони в нього вже йдуть як теплі, 5000 нейтральні, що вище то холодні.Найменше що можна взяти т. це 4000.
    Вибір по стрруму 1,4. --2,1. -2,8а.
    Перший нне гріється та слабуватий, другий гріється та терпимо, третій - перебір.
    Та враховуючи що є 12 режимні драйвера то можна юзати 2,8а просто в пів сили, хоча я схиляюсь таки до 2,1 про всяк випадок , драйвера 12, і теплого 4000. Наче все.Повинно вистачити і діод довше проживе. Чим добрий цей ліхтар S2+ , що він як конструктор, можна самому зібрати комплектацію. Діод, відбивач, драйвер, є вибір.
    Згорів діод - купив, перепаяв, якщо гакнув і драйвер, то теж можна замінити. Водонепроникний, карманний, і доволі непогано світе як для такого розміру,. та і гріється. 1,4. я не розглядаю.
    Вибір завис між 2,1 і 2,8.
    Чисто по приколу можна. спробувати розігнати дальнобійність лінзою)), десь був театральний бінокль, якщо знайду, ну це. вже збочення, та і фонаря ще нема
     
    Briter нравится это.
  3. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    https://mysku.ru/blog/aliexpress/30828.html
    Ось в принципі думка, яка теж не поззбавлена сенсу, 2,8а експлуатований в пів сили , якрразз і буде 1,4а, така можливість є, закладена програмно , з 7 по 9й наче режими
     
    Konrad Lorenz нравится это.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    65d41d.jpg
    ПС Перепрошую, сенсор глюче, то не я картавлю пишучи ррр, лупаше по декілька літер. Не все відредаговую
     
    Ph@ntom и Konrad Lorenz нравится это.
  6. trainee

    trainee Hauptmann

    Сообщения:
    2.422
    Адрес:
    Land of Living Skies
    scale_1200.jpeg
    Тёплый, ламповый свет.
     
    ViktorKux, NIA, Tayfun_U и 5 другим нравится это.
  7. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    172
    Адрес:
    West
    По факту ви скоріш за все будете користуватись групу 10(1℅або10%) найчастіше. 100% тільки глянути +-50-100м.

    Повторюсь 5000К/2.8А:oops::beer:
     
    Ph@ntom и Cladotrix нравится это.
  8. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Сообщения:
    244
    Адрес:
    Terra kozakorum
     
    Cladotrix нравится это.
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Ну 100м це можна вовків в кінці городу видивлятися, тільки навіть в легенький туман всі переваги 5000 -6000 втратяться, не проб'ють, зроблять засвіт. 4000 хоч і не так лупе, зате стабільніше мабуть. Тут теж треба думати, 5т чи 4т
     
    Ph@ntom и a_nakoy нравится это.
  10. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    Сообщения:
    1.087
    Адрес:
    Ненька. Portae caelestis.
    ви глибоко помиляєтесь:
    Convoy S2+ SST20

    Черный SST20 6500K 1000 люмен
    Черный SST20 5000K 1000 люмен (+12 грн)
    Черный SST20 4000K 1000 люмен (+24 грн)
    Черный SST20 2700K 1000 люмен (+24 грн)


    Тип светодиода (на выбор):
    SST20 6500K - холодный
    SST20 5000K - нейтральный
    SST20 4000K - теплый
    SST20 2700K - теплый

    прямо на вказаному вами сайті:
    https://18650.in.ua/convoy-flashlight/convoy-s2--sst20.html
     
    Ph@ntom и Cladotrix нравится это.
  11. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Я там не все бачив, мій косяк.
    Та на рахунок сст20 вже й не певен, щось в огляді його називають діодом на любителя, а в звичайному с2+ наче нема нижче 4000, зараз гляну
     
    ДВ762 нравится это.
  12. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    172
    Адрес:
    West
    Тут ви праві. В туман на повну потужність ніц не видно города, за то пів села світиться!:smile_6:
     
    Ph@ntom и Cladotrix нравится это.
  13. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Хто мені скаже, чого я ото випендрююсь?
    Я поки не почав вибирати то й не підозрював що я такий любитель фонариків та ще й гурман..
    Треба було брати перший шо попав на очі
     
    cer, Ph@ntom, a_nakoy и 2 другим нравится это.
  14. Briter

    Briter Oberleutnant

    Сообщения:
    1.549
    Адрес:
    Lviv
    Патаму шо выбор есть.От при совке в сельском магазине стояли кирзачи,ящик гвоздей,набор посуды как у всех и фонарики,на круглые или плоские батарейки,выбирай шо хочешь.Правда сами батарейки раз в полгода можно было надыбать,случайно,но то мелочи.
    А щас этого гуталину....Вот и выпендриваемся.
     
    Tayfun_U, Cladotrix, a_nakoy и ещё 1-му нравится это.
  15. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    172
    Адрес:
    West
    То не випедреж, а раціональний підхід. Я почав ретельно обирати ліхтар після того, як мій старий ліхтар здох в підвалі австрійського будинку (ото був квест).
     
    Cladotrix, Briter и Ph@ntom нравится это.
  16. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Сообщения:
    2.467
    Адрес:
    Україна
    Цвет кошерный, фонарь - карманный.
    Что еще нужно человеку, что бы встретить старость (с)
     
    sergei69, Tayfun_U, Konrad Lorenz и 4 другим нравится это.
  17. Briter

    Briter Oberleutnant

    Сообщения:
    1.549
    Адрес:
    Lviv
    Квест ходить в подобные места с одним фонариком.
    Кто помнит,в лампочковых фонариках часто было место для запасной лампочки.Сейчас нужно носить два фонарика,если с этим связана работа или увлечение,у меня на работе четыре разных и прожектор аккумуляторный,не смотря на общее освещение.Все не простаивают.
     
    ViktorKux, Ph@ntom, Konrad Lorenz и 2 другим нравится это.
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Воно то так, але якби я ще в тому розбирався, то було взагалі гут, а так то доводиться щось там типу пробувати аналізувати. Вони часом там не продають в зборі частину з склом та драйвером в зборі?
    Драйвера бачив, але там гемор його міняти, впаяний , а так би собі перекрутив з іншим світлодіодом і порядок.
     
  19. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Ну это если лампочка навернулась, а если акум?
    А запасной в темноте провтычил. Надо фонарик "жучка" , рукой жжжукаешь, а оно светит, хз скоко в том подвале сидеть, а акумы вряд ли подвезут
     
    Ph@ntom и Briter нравится это.
  20. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    172
    Адрес:
    West
    Там нічого складного!
     

    Изображения:

    IMG_20210126_230852.jpg
    IMG_20210126_230837.jpg
    Cladotrix нравится это.
  21. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Так драйвера ж не продаються в зборі з світлодіодом, і не впаяні в латунну шайбу. Треба буде паяти.

    Коротше закачали мене вже ці світлодіоди.
    Сст20-40 наче яскравіше і далі світять, але хз хто їх клепає і гірші за хml.
    Xml2 слідуєче краще покоління. За них кращі хpl.
    То виходить їх і варто брати, от тільки теплих взагалі нема на 4000, а от в xml2 теплі є
     
  22. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Кидайте ці світлоідіоти,краще осьо допоможіть з карбурахтором:https://reibert.info/threads/budni-i-pobut-koparja.237247/page-13049#post-13947927
     
    Tayfun_U, Ph@ntom и Cladotrix нравится это.
  23. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.444
    Адрес:
    Україна
    Нашо мені ті карбуратори? Руки в бензині ((
    Я вже перейшов на фари, ними буду барижит .
    Осьо тіко світлодіод виберу і все, поки снігом замітає, то все одно нема шо робити.
    ПС Задовбали ці виробники, зроби один світлодіод і не мороч людям голову, так нє..
    Наліз осьо на характеристики xpl-hi, то мабуть його візьму а не. xml2.
    Якшо буде сильно яскравий то помастю скло салідолом, бо там нижче 5000 нема, зате лупе дальше
     
    Briter, NIA и sergei69 нравится это.
  24. sergei69

    sergei69 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.919
    Адрес:
    Одесская обл
    И шо? Паехал седня и купил то шо искал, вот...
    :smile_8:
     

    Изображения:

    IMG_20210127_172840.jpg
    a_nakoy, Briter, cer и ещё 1-му нравится это.
  25. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.636
    Адрес:
    Поділля
    Нічого небуде,макулятор 2008 року,таки потрібно його по методу пана Бріта напряму з прикурювача заряджати.
     
    ДВ762, Briter, cer и ещё 1-му нравится это.