БПЦ4 8х30 СССР КОМЗ

Тема в разделе "Оптика", создана пользователем ПривеТ, 30 мар 2015.

Статус темы:
Закрыта.
  1. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Продано.
     
    Последнее редактирование: 9 июл 2015
    radibor нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Прилад Нічного Бачення ,Особливість: 1) Зображення/відео в режимі День і ніч. 2) 200 м в повній темр...
      11500 грн.
    2. Новий пристрій продається по причині звільнення зі служби
      165000 грн.
    3. Абсолютний прибор,в кофрі,із доком..
      6000 грн.
    4. Стан нового, без дефектів. Все працює. Додаткові фото за запитом. Відповім на всі питання.
      32000 грн.
    5. Купувався тут на форумі у стані бувшого у використанні , не знадобився та мною не використовувався....
      11000 грн.
  3. vetal-td

    vetal-td Obergefreiter

    Сообщения:
    497
    люфт фокусировки есть ?
     
  4. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    З фокусіровкою проблем нема!
     
    Последнее редактирование: 9 июл 2015
  5. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  6. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  7. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    1020
    Бінокль хороший!
     
  8. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  9. ODUVANISHE

    ODUVANISHE Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    335
    Дальномерная сетка есть?
     
  10. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Сітки нема.
     
  11. ODUVANISHE

    ODUVANISHE Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    335
    Спасибо
     
  12. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Звертайтесь.
     
  13. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Так і бути 999 грн
     
  14. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  15. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
  16. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    В резерві.
     
  17. Михаил Седой

    Михаил Седой Gefreiter

    Сообщения:
    94
    Адрес:
    Україна
    Доброго дня! Цікаво, що ви розумієте під люфтом при перефокусуванні? як це виглядає? маю такий самий, хочу уважніже розібратись з цим)
     
  18. Продавец ПривеТ

    ПривеТ Feldwebel

    Сообщения:
    1.562
    Доброго дня.
    Так як написав що це люфтом не назвати!Не знаю як правильно Вам це пояснити.Бінокль був хороший.
    По темі бінокль проданий.Тема закрита.
     
    Последнее редактирование: 17 апр 2015
Статус темы:
Закрыта.