Доброго вечора . Алюмінієву прягу вермахту , треба гріти щоб вирявняти ? На холодну трісне мабудь ? Дякую за ваші поради .
Вітаю!Перша сторінка,перше повідомлення цієї теми...я рівняв без нагріву! а вилку простіше знайти з якогось донора-партізана убитого,вони всі стандартні...
Зробив вчора .Можна було б і краще , та під зовнішній вигляд пряги підходить .Всім дякую за поради , підказки .
Доброго дня. Таке питання. Потрапила до рук пряга сапера РІА, мельхіор, стан взагалі то нормальний, але якась свиня шматок відломала. Було прийняте рішення місце відлому підрівняти та припаяти пластину. Донор - ложка. Але після пайки пластина суттєво відрізняється від самої пряги. Паяв твердим припоєм, от же нагрівав добряче. Що зробити, щоб "вирівняти" вигляд пряги та припаяної пластини. Фото нам трохи пізніше.
Чим почистити черноту знаю, перед пайкою чистив. Як зробити, щоб вставлена пластина не відрізнялась від пряги?
Треба шліфувать латунною кордщіткою на бориашині всю прягу,але з часом можуть знов відрізняться,-сам склад металу не співпадає...
Там рельєф на орлику з урахуванням копаної досить нормальний, тому по орлику не дуже хочеться чухати. Вона, коли приїхала теж була чорна. Перед нагріванням завжди чищу, бо на початку мав гіркий досвід. 15 хвилин і блестіла як котячі я..ця. Пошкодження корозією практично не було (фото не робив). Чистив - вода + лимонна кислота + шмат мідної фольги та прокипятити, після чого зубною ціткою окисли чорні знялися на ура.
Приветствую,комераден!Подскажите,как выбить железный штифт из вилки А.-В. пряги,кто сталкивался с подобным?Заранее признателен за советы!
Единственный вариант нагревать докрасна (можно и до малинового цвета) и резко остужать в воде, а потом пытаться выбивать. Сверлить не советую, сам такую вилку запорол из-за того, что сверло немного ушло в сторону и вышло наружу, пришлось запаивать. Подскажите длину вашей вилки (латунной части).
Спасибо за ответы! Ровно 50 мм Сама вилка от втулки,как я понимаю,в процессе нагрева отпаяется,и придется паять?
Вітання панове реставратори!Десь і в мене пару штук було,закинув у коробку,гріть по не опитності також побоявся,треба буде попробувать,дякую хлопці!!!
Спасибо комерадам ALEKS81 и Amadeus за помощь!Все получилось,грел в два захода и потихоньку выбивал.
Железная ось (штифт) на вилке только у австро-венгров была, а у немцев на пмв встречается, или только латунь?
Вирівняв 2 австрійки. Фото однієї до немає. З вилок вибивав осі, на силу вибив. Перший раз так прикіпіли, грів разів п'ять. Одна пряжка меньша, там і метал тоньший. Ще перепаяв ворота твердим припоєм і поставив на місце вилки.
Тоже немного осваиваю "пряжное дело", вот на днях австро-венгра закончил. Вилку после того как сверлом запорол, пришлось паять медно-фосфорным припоем, заодно учусь паять. Было...