Вилка..

Discussion in 'Хлам' started by Tadrik, Jun 26, 2014.

  1. Tadrik

    Tadrik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    820
    Location:
    Київська Україна
    Вітаю , вискочила така вилка ,я б її відразу і викинув але насторожило клеймо ...
    Які думки ?
    Дякую:beer:
     

    Images:

    26062014343.jpg
    26062014344.jpg
    26062014345.jpg
    Wolf-T likes this.