штик

Discussion in 'Реставрація знахідок' started by gugas, Nov 12, 2015.

  1. gugas

    gugas Schütze

    Messages:
    8
    Location:
    львів
    штик
     
  2. Интересные лоты

    1. Метал дуже бадьорий,предмет живий.
      400 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Цілі,складські,з більшою інформацією писати в особисті
      1499 грн.
    3. Магазин МР38-40 калибр 9мм состояние хорошее складское
      8800 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Пружина новоробна,посилена,якісна. Демпфер може відрізнятися від того,що на фото.
      450 грн.
    5. Предложу паспорт к макету ППС-43. Бланк Балаклеевского ремзавода. Номер макета не вписан. Оплата на...
      300 грн.
  3. gugas

    gugas Schütze

    Messages:
    8
    Location:
    львів
    -
     

    Images:

    IMG_0852.JPG
    IMG_0853.JPG
    IMG_0851.JPG
  4. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    6,080
    Location:
    Україна
    я так розумію ви хочете його реставрувати ?
    одразу скажу що штик не є рідкісним сил і часу потратите більше як коштує в гарному стані, але з іншої сторони досвід у реставрації він безцінний , а це якраз та річ на якій можна тренуватись.
    Є 2 варіанти реставрації :
    1 найпростіший але як на мене "найбичіший" це підготувати поверхню ( почистити , знежирити) і холдною зваркою або епокситними смолами затирати його втрати, ну а далі фарбувати ( просто як 3 копійки)
    2 робити гарну та грамотну реставрацію, а саме, знайти грамотного зварщика бажано з півавтоматом ( хоча може бути й дугова зварка, електрод 2 і професіонал у сфері зварювання) та краще півавтомат, наварюєте втрачені місця, шліфовкою вирівнюєте грані і зчищаєте зварку, чистку йому у будь-якому випадку прийдеться робити, а далі знов вибір за вами вороніння, фарба, або залишити голим
     
  5. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Messages:
    2,356
    Location:
    Україна
    Радив би при реставрації ММГ холодної та вогнепальної зброї "холодної" зварки та епоксидних смол ніколи не застосовувати.
    В усякому випадку не на зовнішніх поверхнях.
     
    Miklos and Aleksandr-novichek like this.
  6. Aleksandr-novichek

    Aleksandr-novichek Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    10
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Messages:
    7,304
    Location:
    Украина
    что тогда использовать?
     
  7. БОЛЬШОЙ ХОМЯК

    БОЛЬШОЙ ХОМЯК Stabsfeldwebel

    Messages:
    2,356
    Location:
    Україна
    При реставрації зброї у переважній більшості я використовую зварювання. Так, як вище у своєму пості (п.2) написав камрад УРК.
    Клини ХЗ і зовнішні поверхні ВЗ відновлюю тільки так.
    Це довга трудомістка праця, є деяки ризики (наприклад метал може "повести"), але результат того вартий.
     
    Miklos, D-day and Aleksandr-novichek like this.