Радянський протигаз

Discussion in 'Що це таке?' started by MarkMedvedev_, Mar 29, 2026.

  1. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Messages:
    14
    Location:
    Kozova
    Вітаю!Цей радянський протигаз був знайдений в бомбосховищі 50-60х років, в інтернеті про нього інформації ноль. Дуже похожий на капсулу для новонароджених дітей. Будь ласка поможіть з індинтифікацією. IMG_20260329_200830.jpg IMG_20260329_200805.jpg IMG_20260329_200746.jpg
     
    TarASha, swat12, Tartar and 2 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Копані.
      250 грн.
    2. Німецькі гудзики. RZM.
      120 грн.
    3. До вашої уваги набір з 7 металевих гудзиків моряків Третього Рейху 1940 року виробництва. - Всі пи...
      750 грн.
    4. 24 мм.стекло
      100 грн.
    5. 80 грн.
  3. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    513
    Лоты
      на продаже:
    152
      проданные:
    1,157
    Messages:
    3,115
    Location:
    г.Харьков
    Доброго. Так и есть. Детский противогаз-конверт. Судя по клеймам - 41й год.
     

    Images:

    20260329_202508.jpg
    20260329_202527.jpg
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    На зображенні представлений радянський цивільний протигаз ГП-4у, який зараз класифікується як предмет колекціонування. Це сказав ШІ
     
  5. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Ох той ШІ з своїм колекцієнуванням, повидавали нам ИД-11, то гуглили, як ним користуватися ШІ також відповів, що супер пупер мега раритет))) вибачаюсь за флуд:beer:
     
    A10A, Tactii, Tartar and 4 others like this.
  6. MarkMedvedev_

    MarkMedvedev_ Oberschütze

    Messages:
    14
    Location:
    Kozova
    Дуже дякую всім хто допоміг з індинтифікацією!!!:beer:
     
    Tartar, turist1967 and ARROW like this.
  7. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Рівне
    Доброго дня чому використовуєте фото без позначення автора?
     
  8. 1985demon66

    1985demon66 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Це що за нововедення? Десь в правилах форуму відбулися зміни?
     
    TarASha likes this.
  9. Loveshm41m

    Loveshm41m Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Рівне
    Чисто для поваги до людини