За 50 грн краще віддам в музей. То скільки треба зусиль витратити щоб знайти прягу. Краще копати чорний метал.
Та ні, камрад... Ви копаєте для душі, а не за гроші! А те, що сам підняв с землі - це вам Бог дав і не треба на нього ображатися!
І правильно зробите може нащадки побачать в живу не копію А ви не тратьте зусиль ,,,,,,,,,,, копайте на городі коло хати То в чім проблема ? Я вже давно це зрозумів , ,,,,,,, а КР -Черняхи і все інше ( в тому числі і знахідки по ПСВ і ДСВ, і остальна жбонь ) то просто сопутка ,,,,,,,, Удачі в копі