Попаяем? :)

Discussion in 'Курилка' started by Cladotrix, Jun 17, 2017.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Був би драйвер в кнопці, то помінявши, та хоч викруткою закорочуючи, був би один режим. А так як драйвер біля діода, то замикайте контакт чим хочете, а буде блимати декілька
     
    Ph@ntom, cer and Konrad Lorenz like this.
  2. Интересные лоты

    1. р-р 57-58View attachment 10787944 View attachment 10787947 View attachment 10787953 View attachment...
      800 грн.
    2. Cover, Combat Helmet GS, Mk6, Woodland DP Тканевый чехол для многоцелевого кевларового боевого шлема...
      255 грн.
    3. пропоную ось такий аксесуар на мисливський капелюх, сам капелюх нажаль не зберігся, стан як новий,...
      100 грн.
    4. Капюшон, Кептур Олів Jack and Jones EST 1975 р. Бренд. Норвегія. Водостійкий. Заклепки не магніт....
      70 грн.
    5. Cover, Combat Helmet GS, Mk6, Woodland DP Тканевый чехол для многоцелевого кевларового боевого шлема...
      185 грн.
  3. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    До чого тут температура і універ? Продавець не пропонує фонарі нижче 4000, от і все. Вони в нього вже йдуть як теплі, 5000 нейтральні, що вище то холодні.Найменше що можна взяти т. це 4000.
    Вибір по стрруму 1,4. --2,1. -2,8а.
    Перший нне гріється та слабуватий, другий гріється та терпимо, третій - перебір.
    Та враховуючи що є 12 режимні драйвера то можна юзати 2,8а просто в пів сили, хоча я схиляюсь таки до 2,1 про всяк випадок , драйвера 12, і теплого 4000. Наче все.Повинно вистачити і діод довше проживе. Чим добрий цей ліхтар S2+ , що він як конструктор, можна самому зібрати комплектацію. Діод, відбивач, драйвер, є вибір.
    Згорів діод - купив, перепаяв, якщо гакнув і драйвер, то теж можна замінити. Водонепроникний, карманний, і доволі непогано світе як для такого розміру,. та і гріється. 1,4. я не розглядаю.
    Вибір завис між 2,1 і 2,8.
    Чисто по приколу можна. спробувати розігнати дальнобійність лінзою)), десь був театральний бінокль, якщо знайду, ну це. вже збочення, та і фонаря ще нема
     
    Briter likes this.
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    https://mysku.ru/blog/aliexpress/30828.html
    Ось в принципі думка, яка теж не поззбавлена сенсу, 2,8а експлуатований в пів сили , якрразз і буде 1,4а, така можливість є, закладена програмно , з 7 по 9й наче режими
     
    Konrad Lorenz likes this.
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    65d41d.jpg
    ПС Перепрошую, сенсор глюче, то не я картавлю пишучи ррр, лупаше по декілька літер. Не все відредаговую
     
    Ph@ntom and Konrad Lorenz like this.
  7. trainee

    trainee Hauptmann

    Messages:
    2,422
    Location:
    Land of Living Skies
    scale_1200.jpeg
    Тёплый, ламповый свет.
     
    ViktorKux, NIA, Tayfun_U and 5 others like this.
  8. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    172
    Location:
    West
    По факту ви скоріш за все будете користуватись групу 10(1℅або10%) найчастіше. 100% тільки глянути +-50-100м.

    Повторюсь 5000К/2.8А:oops::beer:
     
    Ph@ntom and Cladotrix like this.
  9. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Messages:
    244
    Location:
    Terra kozakorum
  10. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Ну 100м це можна вовків в кінці городу видивлятися, тільки навіть в легенький туман всі переваги 5000 -6000 втратяться, не проб'ють, зроблять засвіт. 4000 хоч і не так лупе, зате стабільніше мабуть. Тут теж треба думати, 5т чи 4т
     
    Ph@ntom and a_nakoy like this.
  11. ДВ762

    ДВ762 Leutnant

    ви глибоко помиляєтесь:
    Convoy S2+ SST20

    Черный SST20 6500K 1000 люмен
    Черный SST20 5000K 1000 люмен (+12 грн)
    Черный SST20 4000K 1000 люмен (+24 грн)
    Черный SST20 2700K 1000 люмен (+24 грн)


    Тип светодиода (на выбор):
    SST20 6500K - холодный
    SST20 5000K - нейтральный
    SST20 4000K - теплый
    SST20 2700K - теплый

    прямо на вказаному вами сайті:
    https://18650.in.ua/convoy-flashlight/convoy-s2--sst20.html
     
    Ph@ntom and Cladotrix like this.
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Я там не все бачив, мій косяк.
    Та на рахунок сст20 вже й не певен, щось в огляді його називають діодом на любителя, а в звичайному с2+ наче нема нижче 4000, зараз гляну
     
    ДВ762 likes this.
  13. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    172
    Location:
    West
    Тут ви праві. В туман на повну потужність ніц не видно города, за то пів села світиться!:smile_6:
     
    Ph@ntom and Cladotrix like this.
  14. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Хто мені скаже, чого я ото випендрююсь?
    Я поки не почав вибирати то й не підозрював що я такий любитель фонариків та ще й гурман..
    Треба було брати перший шо попав на очі
     
    cer, Ph@ntom, a_nakoy and 2 others like this.
  15. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    Патаму шо выбор есть.От при совке в сельском магазине стояли кирзачи,ящик гвоздей,набор посуды как у всех и фонарики,на круглые или плоские батарейки,выбирай шо хочешь.Правда сами батарейки раз в полгода можно было надыбать,случайно,но то мелочи.
    А щас этого гуталину....Вот и выпендриваемся.
     
  16. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    172
    Location:
    West
    То не випедреж, а раціональний підхід. Я почав ретельно обирати ліхтар після того, як мій старий ліхтар здох в підвалі австрійського будинку (ото був квест).
     
    Cladotrix, Briter and Ph@ntom like this.
  17. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Цвет кошерный, фонарь - карманный.
    Что еще нужно человеку, что бы встретить старость (с)
     
  18. Briter

    Briter Oberleutnant

    Messages:
    1,549
    Location:
    Lviv
    Квест ходить в подобные места с одним фонариком.
    Кто помнит,в лампочковых фонариках часто было место для запасной лампочки.Сейчас нужно носить два фонарика,если с этим связана работа или увлечение,у меня на работе четыре разных и прожектор аккумуляторный,не смотря на общее освещение.Все не простаивают.
     
  19. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Воно то так, але якби я ще в тому розбирався, то було взагалі гут, а так то доводиться щось там типу пробувати аналізувати. Вони часом там не продають в зборі частину з склом та драйвером в зборі?
    Драйвера бачив, але там гемор його міняти, впаяний , а так би собі перекрутив з іншим світлодіодом і порядок.
     
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Ну это если лампочка навернулась, а если акум?
    А запасной в темноте провтычил. Надо фонарик "жучка" , рукой жжжукаешь, а оно светит, хз скоко в том подвале сидеть, а акумы вряд ли подвезут
     
    Ph@ntom and Briter like this.
  21. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    172
    Location:
    West
    Там нічого складного!
     

    Images:

    IMG_20210126_230852.jpg
    IMG_20210126_230837.jpg
    Cladotrix likes this.
  22. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Так драйвера ж не продаються в зборі з світлодіодом, і не впаяні в латунну шайбу. Треба буде паяти.

    Коротше закачали мене вже ці світлодіоди.
    Сст20-40 наче яскравіше і далі світять, але хз хто їх клепає і гірші за хml.
    Xml2 слідуєче краще покоління. За них кращі хpl.
    То виходить їх і варто брати, от тільки теплих взагалі нема на 4000, а от в xml2 теплі є
     
  23. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Кидайте ці світлоідіоти,краще осьо допоможіть з карбурахтором:https://reibert.info/threads/budni-i-pobut-koparja.237247/page-13049#post-13947927
     
    Tayfun_U, Ph@ntom and Cladotrix like this.
  24. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Нашо мені ті карбуратори? Руки в бензині ((
    Я вже перейшов на фари, ними буду барижит .
    Осьо тіко світлодіод виберу і все, поки снігом замітає, то все одно нема шо робити.
    ПС Задовбали ці виробники, зроби один світлодіод і не мороч людям голову, так нє..
    Наліз осьо на характеристики xpl-hi, то мабуть його візьму а не. xml2.
    Якшо буде сильно яскравий то помастю скло салідолом, бо там нижче 5000 нема, зате лупе дальше
     
    Briter, NIA and sergei69 like this.
  25. sergei69

    sergei69 Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    1,919
    Location:
    Одесская обл
    И шо? Паехал седня и купил то шо искал, вот...
    :smile_8:
     

    Images:

    IMG_20210127_172840.jpg
    a_nakoy, Briter, cer and 1 other person like this.
  26. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Нічого небуде,макулятор 2008 року,таки потрібно його по методу пана Бріта напряму з прикурювача заряджати.
     
    ДВ762, Briter, cer and 1 other person like this.