Попаяем? :)

Discussion in 'Курилка' started by Cladotrix, Jun 17, 2017.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Та хз відки той нагар береться і куди дівається, в мене теж то все норм, то треба чистити, але зазвичай пошоркати об мет мочалку достатньо. Ще припій сфоткати чи шо?
     
    Ph@ntom and ДВ762 like this.
    1. Штани піксель Бірок ніяких не знайшов Розміри на фото Стан вживаний без суттєвих пошкоджень Чисті
      99 грн.
    2. Назва - Кітель ДПСУ Стан - новий Колір - вудланд Матеріал - Rip-stop, комбінована тканина Комплектац...
      357 грн.
    3. Абсолютно нові, розмір на фото
      800 грн.
    4. Парадная форма китель под резинку Олива Украина Новый 50 размер Доставка после полной предоплаты на...
      400 грн.
    5. Форма генерала ВВС ПВ Украины Комплект осенне-весенней формы генерал-майора пограничной авиации Укр...
      8255 грн.
  2. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Мені сокирка не зайшла, погано гріється, а от косий конус юзаю. Сокирка про запас лежить, коли конус крякне.
     
    Ph@ntom likes this.
  3. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    14
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
    можу за недорого продати або обміняти на шось , бо в мене їх два .
     
    ДВ762 likes this.
  4. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    738
    Location:
    Запорожець
    Це флюс жере жало . Багато уселяких жал перепробував , зупинився на мідному . Цілодобово - три дні і викинув недопалок . Продаван на базарі підказав лайфак - тре в каніфоль тицяти постійно і у сітку металеву для посуду (як вже казав пан F) , якщо з флюсом паяю . Очисники для жал не зайшли, повний шлак , або трапились такі ) Температура 320 для плат вистачає .
     
  5. sergusdn

    sergusdn Stabsgefreiter

    Messages:
    187
    Location:
    донецк-львов
    Якщо все так погано з жалом - покладіть кусочок припою на таблетку аспірину та залудіть жало . Тільки не вдихайте дим . Їдучій страшенно !
     
    ДВ762 and Cladotrix like this.
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Пізно комерційна жилка проснулась, вже ж замовив.. Під спойлером на попередній сторінці. Хз нашо воно мені по великому рахунку, але давно хотів, особливо коли цікаво було що там по датчикам та кондерам. Ну кондери то в мультиметрі є, а індуктивності нема. Хай буде..
     
    Ph@ntom likes this.
  7. 968

    968 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    13
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    738
    Location:
    Запорожець
    колись на срочці зелений летьоха намагався нас вигнати на роботу в мороз з теплого вагончика на КП , потім жменю пігулок аспірину розкрошив на буржуйку ... Самі повибігали ...
     
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Мабуть потім ще в розчин соди треба пхати, як залудиться, погасити кислоту..
     
  9. sergusdn

    sergusdn Stabsgefreiter

    Messages:
    187
    Location:
    донецк-львов
    17669567769892674914537222349677.jpg
    Зараз флюси , як і каніфоль ще тої якості ... Купіть собі таку підставку з ,,мочалкою,, та постійно після припаювання протирайте два три рази жало на тій мочалці . Також не робіть температуру зависокою - від того сильніше розкладаються флюси . Якщо погано прогріває - просто поставте більш масивне жало і чуть підніміть температуру .
     
    ДВ762 likes this.
  10. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    14
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
    я мав на увазі крота ...
     
    ДВ762 and Cladotrix like this.
  11. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    2хм? Хто паяв? Колись заглядав взяти крота, потім відпустило, по катушкам проблемний якийсь, треба ідеальні.. На тх850 теж подивлявся. Сам не знаю що хочу, і нафіга воно мені як не копаю.
    Я датчики сам не зроблю, багато гемору, нема знань, простіше купити, тому блоком зводити нема чого.
    Це я свої редголдівські хочу поперевіряти, їх назбирав щось забагато самопальних, просто з цікавості. Може кондери ще перевірю тестером.
     
    Ph@ntom, ДВ762 and cer like this.
  12. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    14
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
    2ХМ робив Арсенал . кротом зводив катушки , нічього сложного . Соловей покійний ним також котушки зводив . малі катушки працювали гарно . великі пливли від нагріву . а осінью працювали добре .
     
    Ph@ntom, ДВ762 and Cladotrix like this.
  13. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Бачив я його кроти(блоки 1 чи 2) на фіолетовому даавно, то щось не в захваті був:rolleyes: Якась проба пера, типу тренувалась людина, збирала з підручних матеріалів. Ну таке враження суб'єктивно. Зовні, внутрянку я не бачив..
    ПС Якби на блок крота можна було натягнути нормально масківський датчик, то можна було б подумать ннада він мені чи нє, але наче як не то пальто, як я зрозумів
     
  14. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    14
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
    До крота підходять майже всі датчики ві інших МД .
     
    Cladotrix likes this.
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Та знаю що якось тулять, та не всі нормально стають. Масківські не дуже, та й треба знати як і що перепаювати, я не в темі на жаль, раніше не вникав. Довго розбиратись, треба лізти на авторський сайт, курити форум. Там і розпіновку мабуть треба міняти, і кондери допаювати. Без підказок довго і результат сумнівний, навіть з підказками, і не перепрошию якщо треба.
    Суто з цікавості мона в приват кинути як виглядає, та кіко шекелів хоцца, подумаю чи ннада таки брать нужну вєщу, чи таки нє.
     
    Last edited: Dec 29, 2025
    Ph@ntom likes this.
  16. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    Сьогодні плюнув, взяв старий паяльник 40 Вт з мідним жалом. Жало колись залудив якісно, але паяв ним вже кілька разів, нагару було багато. Почистив наждачкою, хотів заново залудить, але не зміг зняти олово до чистої міді. Плюнув і паяв так. Але все одно краще вийшло, ніж отими жалами, що показував вище. Нікелева стрічка 0.1 мм на 10 мм за допомогою каніфолі залудилась легко. А от дріт тонесенький (4-5 волосинки) в ліхтарях - ледве лудиться.
     
  17. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Messages:
    2,993
    Location:
    Україна
    Китайська мідьo_O
     
    ДВ762 likes this.
  18. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    Киьайська мідь - це Ви про дроти?
     
    ДВ762 and Wadospyro like this.
  19. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    Мабуть різна мідь в Китаї. Замовляв дроти AWG 24 - нормально лудяться. А от ті "волосинки" в ліхтарях - навіть після занурювання в каніфоль, лише чорніють та закопчуються... Чи то можже ч ще той паяльщик...))))
     
    ДВ762 likes this.
  20. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Messages:
    2,993
    Location:
    Україна
    Та ясно, що не вся мідь однакова. Попадалися такі вироби, що в них "мідь" в труху перетворювалась, при нагріванні. На місці спайки ( заводської) відпадало. І в середині ,дрота, гниль.
     
  21. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    Тут скоріш дріт вигорає чи якось так... Іх би, звичайно, перепаяти на хоч ті AWG 24, але боюсь, що старі відпаяю, а нові до плати не припаяю... ))))) Та й іноді місця в ліхтарях так "багато", що інші й не влізуть вже...
     
  22. dimab1

    dimab1 Schütze

    Messages:
    0
    Location:
    Поділля
    Там навіть і не мідь, в тих дротах. Пробував паяти теж в ліхтариках китайських, звернув увагу, що жилки в дроті занадто жорсткі. Може бути обміднене залізо, себто біметал. Жала в таких паяльниках потерпають від температури, більше ніж 290 не ставив ніколи. Ваші жала реально обгорівші. Чимось серйознішим за стружку чистити механічно не пробували? Особисто би спробував почистити і залудити на простій каніфолі. І темепратурний режим не більше 275-285.
     
    Last edited: Dec 29, 2025
  23. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Messages:
    2,993
    Location:
    Україна
    По суті, так воно і робиться. Щоб трохи працювало, ламалося і нове купувалося. А хлопаки-паяки, мають свою думку, щодо цього.
    Думаю акумуляторний паяльник придбати. Газовий є. Ато робота робиться днями, що мала б робитися за години. Бо свєта гуляє:confused:
     
  24. dimab1

    dimab1 Schütze

    Messages:
    0
    Location:
    Поділля
    Спробуйте Т-12, там є підтримка роботи від 24в. При нормальній батареї це цікаво.
     
  25. Wadospyro

    Wadospyro Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    316
    Лоты
      на продаже:
    53
      проданные:
    849
    Messages:
    2,993
    Location:
    Україна
    Пан слідкує за мною, що знає про 24в акумулятори?:eek::rolleyes: