Пістолет "Фромер"

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Bandera2, Jun 14, 2013.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Товариш попросив щоб дали грошову оцінку Фромера калібр 6.35.Ствола немає,фото через телефон і тому не дуже якісне.Розміри 12см*7см вміщається на долоні,може був як дамський.З одноі сторони надпись що виготовлено по патенту USA/
     

    Images:

    діма 036.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Немецкий подсумок для БК к Маузеру. Сохран хорош, кожа мягкая. Присутствуют клейма и штампы.
      3200 грн.
    2. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    3. (в наличии 10 шт.)
      Новий дуже якісний і теплий спальний мішок з капюшоном, утеплений синтепоном, 75 на 210 см.,на молні...
      550 грн.
    4. Бинокль старовинний військовий виробництва Франціі Робочий стан. Зображення чисте, але лінзи треба ч...
      680 грн.
    5. Горн труба старовинна латунна виробництва Франціі 1812 р.
      1200 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    35
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    92
    Messages:
    11,666
    Location:
    Город-герой
    удачи
     
  4. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Фото не те що не якісне, а взагалі інформативно ніяке, а тому передайте товаришу,що коштує стільки
     

    Images:

    80.jpg
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Добре,дякую за оцінку.Но хотілобся почути чуть серьозне.
     
  6. Feuerstein

    Feuerstein Фанат копа

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Messages:
    2,304
    Location:
    Степь
    Выложите нормальные фото,тогда услышите серьезное.
     
    Rscorpion and slava2008 like this.
  7. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Ви дуже не гнівайтесь, але самі розумієте, що тут не форум екстрасенсів. Для нормальної оцінки, треба нормально бачити що оцінюєш. А що можна побачити по ваших фото?. контури пістолета, і даже не цілого.
    Тому і вийшло як в приказці "яке їхало-таке й здибало".
    І як написали вище, поки не буде фото в нормальній якості, різних ракурсів, то реально ніхто і не оцінить.
    Приблизно це виглядає так
    http://reibert.info/threads/ммг-мг-34.384728/
    http://reibert.info/threads/ммг-револьвера-гассер.384733/
    а так на мою думку взагалі ідеально
    http://reibert.info/threads/maschinenpistole-43-ммг.386056/
    і будуть тоді серьозні оцінки.
     
    IgorSatok and Luftshtutz like this.