Кинжал

Discussion in 'Росія' started by Sobolevmisha, May 6, 2026.

  1. Sobolevmisha

    Sobolevmisha Stabsgefreiter

    Messages:
    245
    Location:
    Черноморск
    День добрый. Достался за недорого такой вот кинжал . как по мне фронтовая классика.
     

    Images:

    IMG_20260506_101312.jpg
    IMG_20260506_101152.jpg
    IMG_20260506_101021.jpg
    IMG_20260506_101048.jpg
    IMG_20260506_100956.jpg
    IMG_20260506_100940.jpg
    IMG_20260506_101225.jpg
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 117 шт.)
      гильза тир..пуля впресована и обжата. в размере
      25 грн.
    2. Моноблок можна придбати натиснувши на кнопку, не траба чекати кінця аукціону. Моноблок низький н...
      330 грн.
    3. Загальна довжина 19 см, довжина без врахування кільця 14,5 см. Ширина в місці розплесканого кінчика...
      30 грн.
    4. Бритва вінтажна виробництва Франціі у робочому стані
      350 грн.
    5. Камера з блоком керування та суміжними блоками, стан на працездатність не перевірявся, але більше чи...
      300000 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,752
    Location:
    Запорожье
    Більш схожий на зонівський.
     
  4. Bangalor

    Bangalor General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    58
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    104
    Messages:
    5,434
    Location:
    Україна
    Доброго!
    Не факт, що він радянський:), хоча стверджувати не буду.
    C42D2A6E-B96D-4E35-AFAE-98E38E35BCBA.jpeg 3669150.jpeg
    В американців, наприклад, саморобки (theater made) із подібними наборними рукоятками теж були:). Американці їх називають Sweetheart grips:),
    тому що іноді всередину фото вставляли.
    il_fullxfull.5667673517_pasr.jpg
    З повагою,
     
  5. 646dg

    646dg General-major

    Messages:
    8,085
    Location:
    Нью Йорк,Одесса
    В данном случае - чья -то фантазия. ИМХО
     
    Blitzwinkel, LySS and Прокоп01 like this.
  6. lgg1969

    lgg1969 Oberleutnant

    Messages:
    2,205
    Location:
    Тихий Омут
    Не фантазия а химера . Клин , гарда и ножны по моде до 17 года . Рукоять и тыльник на войну .
    Когда собрали ( на слэнге поженили ) без фотографии расклепа , сказать трудно и скорее всего невозможно .
    Думаю ножик уже разобрали , доработали и продали два *безвопросных оригинала *.